Leasing współpraca dla agentów

Najwygodniejsze rozwiązanie dla Ciebie!

Szukasz możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy? A może chcesz zostać agentem kredytowym na pełen etat? W obu tych sytuacjach możemy Ci pomóc. Prowadzimy bowiem nabór do naszego zespołu agentów mobilnych, których w tej chwili posiadamy już prawie 13 tysięcy! Jest to największa sieć w Polsce, którą stworzyliśmy od zera! Taka liczba dowodzi tego, że właśnie trafiłeś na ofertę pracy w największej firmie pośrednictwa kredytowego na krajowym rynku. Czy taka propozycja nie wydaję Ci się atrakcyjna?

Jeśli chciałbyś zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze w oparciu o wypłatę prowizji od każdej transakcji, jaką przeprowadzisz, koniecznie skontaktuj się z nami. Jeśli myślisz, że za sprawą swoich zdolności interpersonalnych przekonasz dużą liczbę osób, do wzięcia kredytu jednego z naszych partnerów, jest to wymarzona oferta dla Ciebie! Nie musisz wcale posiadać tytułu magistra ekonomii, aby doskonale znać rynek produktów finansowych. Nie musisz mieć nawet doświadczenia, gdyż wszystkiego nauczymy Cię my. Potrafimy wyszkolić profesjonalnego agenta kredytowego, który jest w stanie zarobić na jednej prowizji nawet 26 000 złotych! Robimy to w dodatku bezpłatnie. Podpisując z nami umowę współpracy, zyskujesz bogaty wachlarz narzędzi, które mają za zadanie ułatwić pracę każdemu doradcy finansowemu. Za ich pośrednictwem w jednym miejscu znajdziesz wszystkie oferowane przez nas usługi oraz przeprowadzisz cały proces sprzedażowy. To wszystko będzie dla Ciebie dostępne na ekranie Twojego komputera, zupełnie za darmo. Warunkiem jest jedynie podpisanie z nami umowy! Oferujemy pomoc w promocji, w postaci bezpłatnych ulotek, jak i również stworzymy dla Ciebie specjalną stronę internetową. Wszystko to w zamian za to, że wykorzystasz swoje umiejętności do rozprowadzania naszych usług finansowych. Jeśli prowadzisz sklep meblowy i chciałbyś dorobić zgłoś się do nas. Przygotujemy specjalną ofertę rat dla Twoich Klientów, a od każdej przekonanej do nich osoby, dostaniesz ustaloną z góry prowizję.

Jeśli czujesz, że otacza Cię duża liczba osób skłonnych do wzięcia kredytu -możesz na tym zarobić. Statystyki mówią, że co piąty Polak chciałby skorzystać z dodatkowej pomocy finansowej. Jeśli czujesz się na siłach, aby spośród swoich znajomych wyłowić co piątego i podpisać z nim umowę darmowej pożyczki, już dzisiaj zapraszamy Cię do naszego zespołu.

DLA PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Nasza spółka oferuje już produkty finansowe 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych. Biorąc pod uwagę ilość usług, jesteśmy największą firmą pozabankową w Polsce i możemy śmiało powiedzieć, że rynek pośrednictwa kredytowego został przez nas zdominowany. I to, nie ma co ukrywać z pełnym sukcesem. Cały czas chcemy poszerzać nasze usługi, dlatego każdej firmie pożyczkowej, która chciałaby zwiększyć swój zasięg, możemy zaoferować współpracę. Zapewniamy indywidualne warunki dla każdego partnera z branży finansowej, gdyż znając potrzeby naszych Klientów, codziennie musimy się rozwijać by móc je skutecznie i z korzyścią dla Klientów zaspokajać.

Nie chcemy jednak ograniczać się jedynie do branży finansowej, wktórej jesteśmy niekwestionowanym liderem na terenie całego kraju. Doświadczenie zdobyte, dzięki współpracy z jedną z największych siecią komórkową w Polsce, pokazały nam, że doskonale radzimy sobie również w innych branżach. Potrafimy równie umiejętnie sprzedawać kredyt gotówkowy, jak i telefon z abonamentem. Właśnie dlatego planujemy poszerzenie naszej działalności o nowe branże. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, reklamowej lub handlowej i myślisz o zdobywaniu nowych rynków zbytu, możemy podzielić się z Tobą doświadczeniem i zaoferować reklamę lub sprzedaż Twoich produktów przez naszych pracowników. Pamiętaj, że liczba 13 tys. agentów to tylko jeden z naszych kanałów dystrybucyjnych, którymi dostarczamy swoje usługi tysiącom ludzi w naszym kraju. Poza agentami posiadamy rozbudowaną sieć Call Center, która obejmuje kilka oddziałów w całej Polsce. Za pośrednictwem naszych tele-doradców każdego dnia kontaktujemy się z tysiącami osób, które teoretycznie mogą być także Twoimi Klientami! Na mocy umowy współpracy, moglibyśmy oferować także i Twój produkt. Posiadamy ogromną bazę teleadresową i zapewniamy skuteczność. Na rynku finansowym nasi doradcy szybko zyskują tytuł lidera sprzedaży każdej firmy pożyczkowej, której produkty zaczynają sprzedawać. Oprócz doradców i agentów mobilnych posiadamy także rozbudowaną infrastrukturę stron internetowych, które za pośrednictwem umieszczenia na nich Twoich banerów mogą przyciągnąć uwagę internautów do Twojej firmy. A przecież o to w skutecznym biznesie chodzi! By tworzyć nieograniczoną siatkę zadowolonych Klientów, którzy nie dość, że wrócą doTwojej firmy to w dodatku ściągną do niej swoich znajomych. A powszechnie wiadomo, że żaden przekaz nie ma takiej siły perswazji, jak polecenie danej firmy i jej usług przez kolegę, czy osoby z rodziny. 

Pomyśl, ile zyskałbyś na współpracy z nami. Każdego dnia obsługujemy tysiące osób i każda z nich może usłyszeć o Twoim przedsiębiorstwie. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie wypełnij formularz dostępny poniżej, a nasz agent skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Spróbuj, na pewno nie pożałujesz!

Amortyzacja środków trwałych

Amortyzacja środków trwałych

Przez środki trwałe należy rozumieć nic innego, jak przede wszystkim składniki majątku o charakterze rzeczowym, które mogą być zarówno własnością danego przedsiębiorcy, bądź wyłącznie współwłasnością.

Czytaj więcej »
Najlepsze Bonusy Kasynowe Bez Depozytu

Legalne Salony Gier Recz

Kasyna online z dnia na dzień zaskarbiają sobie coraz bardzo miłości i oczekiwania wśród użytkowników. Ale z dnia na dzień powstają i coraz to nowsze

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.leasinguproszczony.eu stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert leasingowych. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne leasingów, oraz pakiety usług innych firm. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla firm i usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych i promocyjnych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis Kupon sklep promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z marketów czy operatorów. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem czy sklepem , marketem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie o produktach czy firmach. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

0 0 votes
Daj ocenę