Leasing w 15 minut

Decyzję otrzymasz ekspresowo, w 15 min
0% udział własny
leasing uproszczony samochód maszyna traktor

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Leasing to umowa zawarta pomiędzy firmą pożyczkową, która w ramach umowy zakupuje nowy sprzęt, a następnie udostępnia go użytkownikowi, którym jest leasingobiorca, który w zamian za wypożyczenie wpłaca leasingodawcy miesięczne raty. Po wypełnieniu warunków umowy przedmiot staje się własnością spłacającego go Klienta.

Cała procedura trwa nie dłużej niż 7 dni, jednak w przypadku skomplikowanej umowy lub nietypowego sprzętu, będącego przedmiotem leasingu, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Nie, leasingujemy również używany sprzęt na specjalne życzenie naszego Klienta.

Tak, nazywamy to cesją (przeniesieniem) leasingu. Na mocy dodatkowej umowy możesz przekazać swój leasing innej, wskazanej przez siebie osobie.

Dopóki trwa umowa prawnym właścicielem sprzętu jest firma leasingująca, jednak to Ty obciążony jesteś wszelkimi opłatami wynikającymi z użytkowania pojazdu w tym: kosztami naprawy, eksploatacji oraz tymi wynikającymi z nieprzepisowego prowadzenia pojazdu (mandaty). Po rozwiązaniu umowy własność sprzętu przechodzi na Ciebie i to Ty jesteś jego jedynym właścicielem.

Amortyzacja środków trwałych

Amortyzacja środków trwałych

Przez środki trwałe należy rozumieć nic innego, jak przede wszystkim składniki majątku o charakterze rzeczowym, które mogą być zarówno własnością danego przedsiębiorcy, bądź wyłącznie współwłasnością.

Czytaj więcej »
Najlepsze Bonusy Kasynowe Bez Depozytu

Legalne Salony Gier Recz

Kasyna online z dnia na dzień zaskarbiają sobie coraz bardzo miłości i oczekiwania wśród użytkowników. Ale z dnia na dzień powstają i coraz to nowsze

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.leasinguproszczony.eu stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert leasingowych. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne leasingów, oraz pakiety usług innych firm. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla firm i usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych i promocyjnych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis Kupon sklep promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z marketów czy operatorów. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem czy sklepem , marketem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie o produktach czy firmach. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

0 0 votes
Daj ocenę