Pożyczka z lombardu

Pożyczka z lombardu

Regionalnie

Pożyczka z lombardu – Na temat lombardów to mam sporo do powiedzenia, zwłaszcza na temat tych na których się ostatnio zawiodłam, nie od dziś wiadomo, czym zajmują się lombardy.

Pożyczka z lombardu

 

Poszłam nie dawno do naszego miejskiego lombardu, potrzebowałam że tak powiem na już gotówki, więc chciałam zastawić drogo cenną mi rzecz, myślę szybko spłacę i odbiorę tą rzecz, niestety zawiodłam się na nich, bo zaproponowali mi za nią dosłownie grosze, to były chyba jakieś żarty wiem ile to jest warte, więc nie myśląc długo udałam się do lombardu w Kołobrzegu, tam znają się na rzeczy szybko załatwiłam sprawę dostałam gotówkę i wtedy mogłam odetchnąć z ulgą.

To była dobra decyzja z tym lombardem już nigdy indziej nie pójdę, w banku też robili problemy z udzieleniem mi pożyczki. Do Kołobrzegu nie mam blisko, ale warto tam jechać bo wiem, że tam pomogą w trudnych sytuacjach.

Jeśli się zastanawiasz gdzie się udać czy do banku czy do lombardu u siebie w okolicy, radzę udać się dalej ale w pewne miejsce, gdzie nikogo nie oszukają, a tym miejscem według mnie jest lombard w Kołobrzegu. Nie oszukają, oni rozumieją potrzeby ludzi.

Są lombardy i banki i inne instytucje, które tylko patrzą jak oszukać naiwnych ludzi, trzeba bardzo na nich uważać i nie dać się w to wciągnąć.

Czasami mogą Cię wciągnąć w takie bagno z którego nie da się pozbierać, ale spokojnie lombard w Kołobrzegu taki nie jest możesz iść tam spokojnie w ciemno. Mi pomogli z czego jestem zadowolona tobie też pomogą, Nie ma sytuacji z której nie da się wyjść, zawsze znajdą się ludzie którzy pomogą, zbierasz pieniądze na marzenia? A może masz długi ? Może remont mieszkania ? A w banku nie chcą pomóc ? Nic trudnego lombard Ci w tym pomoże, zobaczysz jakie mają podejście do sprawy klienta, zapewniam wyjdziesz stamtąd zadowolony.

Szczerze powiem, że nie dowierzałam gdy znajomi mi polecali to miejsce, niedowierzałam, ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta, pojechałam i sama przekonałam się, że mówili prawdę.

Dlatego jeśli mi nie wierzysz bo nie musisz, to sam się przekonaj, że mówię prawdę, co innego słuchać jak inni opowiadają a co innego przekonać się na własnej skórze.

Jeśli potrzebujesz szybko gotówki to nie zastanawiaj się dłużej tylko udaj się do Kołobrzegu do lombardu, a szybko będziesz cieszyć się z uzyskanej pomocy, pieniędzy.

Pożyczą ci pieniądze na takich warunkach o jakich nie śniłeś.

Możesz myśleć, że to jakaś ściema, że na pewno się nie uda, że oszukają, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Pomogli już tysiącom ludziom na świecie Tobie też pomogą tylko daj sobie pomóc, daj im szanse na to. a zobaczysz że tzw. wilk nie jest zły. Czy to nie ty potzrebujesz właśnie pomocy ? To ty będziesz tą następną zadowoloną osobą wychodzącą od nich z lombardu, to ty będziesz sie cieszyć z tego że i tobie pomogli.

Ja się nie zastanawiałam a ni chwili ty też nie musisz bo na prawdę nie trzeba się martwić na zapas. Tam też pracują ludzie tacy jak my, którzy też czasem potzrebują nagle gotówki, pomocy.

Idź i przekonaj się sam jeśli mi nie wierzysz. Polecam.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments