Leasing uproszczony bez bik

Leasing uproszczony bez bik

Poradnik Klienta

Leasing uproszczony. Leasing uproszczony jest to najwygodniejsze rozwiązanie dla każdego.

Leasing uproszczony bez bik

Każdy z nas zapewne spotkał na swojej drodze ogromną ilość formalności oraz dokumentów do wypełnienia starając się o leasing. Szukanie setek dokumentów to jest to czego każdy z nas zapewne nie znosi. Dlatego też leasing uproszczony oferuje wygodną dla każdego z osobna ofertę.
Formalności oraz dokumenty ograniczone są do minimum wystarczy mieć: NIP, REGON, wpis do ewidencji, ksero dowodu osobistego wnioskodawcy, potrzebne może być również ksero dowodu osobistego poręczyciela na przykład współmałżonków.

Co to jest leasing uproszczony?
Jest to przede wszystkim proste i przejrzyste rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wziąć konkretną rzecz w leasing. A co więcej? Pozwoli nam na zaoszczędzeniu naszego cennego czasu, eksperci czekają zawsze na nas by nam udzielić niezbędnej pomocy oraz udzielić odpowiedzi na wszystkie nas nurtujące pytania. Także jak widać działa on w sposób praktyczny i zrozumiały. Leasing uproszczony jest dostępny dla doświadczonych firm ale również dla tych, które zaczynają pojawiać się na rynku. Leasing uproszczony zachęca wszystkich tych, którzy otworzyli swoją własną nową firmę. Leasing uproszczony ma do zaoferowania leasing bez zaświadczeń oraz leasing bez bik. Oferują wiele możliwości wzięcia leasingu czy to na samochód, ciężarówkę ponieważ współpracują z wieloma bankami.

Korzyści korzystania z oferty leasing uproszczony to: już po 36 miesiącach jest możliwość podpisania nowej umowy na nowy sprzęt czy urządzenie, wiele mniejsza kwota podatkowa niż zakup przedmiotu, brak większych wymagań w leasingu uproszczonym względem kredytów czy leasingiem pełnym, decyzja jest wydawana w sposób ekspresowy bo wystarczy tylko 15 minut oraz dzięki współpracy z wieloma bankami posiadają szeroką ofertę.

Leasing uproszczony posiada w swojej ofercie leasing dla lekarzy.

Leasing dla lekarzy.
Leasing uproszczony jest rewelacyjną ofertą dla wszystkich lekarzy, którzy na przykład prowadzą własną aptekę, różnego rodzaju gabinety czy to dentystyczny czy protetyczny, obejmuje również pracownie dentystyczne, niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej, a nawet posiada ofertę dla osób, które odbywają praktyki czy to pielęgniarskie, rehabilitacyjne itp. skorzystać z tej oferty również mogą gabinety kosmetyczne a dlaczego? Ponieważ dzięki ofercie leasingu uproszczonemu każda firma ma szanse na ogromny rozwój. Lekarze mogą wziąć w leasing również meble do swojego gabinetu na sprzęt medyczny czy komputerowy.

Gabinetów lekarskich oraz aptek w Polsce jest coraz to więcej. Aby się utrzymać na rynku należy się coraz to bardziej rozwijać oraz być konkurencyjnym. Leasing zachęca właśnie do tego aby się rozwijać a nie żeby się cofać. Dzięki tej ofercie można się zmodernizować i przyciągać do siebie coraz to większą ilość klientów. W każdym przypadku obiecują dyskrecję oraz poufność. W leasingu dla lekarzy proponowany jest również leasing na samochód dzięki któremu można uzyskać zniżki, dodatkowe ubezpieczenie i OC a to wszystko dzięki współpracy z wieloma bankami i instytucjami. Leasing ten jest coraz to bardziej popularny pośród lekarzy wynosi on ponad 10%. Wiadomo, że Polacy coraz to częściej ufają prywatnym lekarzom, czy klinikom. Stawiają na coraz to nowsze technologie i sprzęt dzięki czemu lekarze często korzystają z oferty leasingu a co za tym idzie? Leasing dla lekarzy cieszy się coraz to większą popularnością.

Leasing dla rolników.
Podobnie jak w przypadku lekarzy rolnicy często w swojej pracy potrzebują nowego sprzętu. Oferta ta skierowana jest do wszystkich rolników, którzy posiadają gospodarstwa rolne. Rolnicy, aby móc się rozwijać często szukają pomocy poprzez dotacje unijne aby móc zakupić czy to nowy ciągnik, belarkę, przyczepę rolniczą czy inny sprzęt bez którego rolnik nie mógłby wykonywać swojej codziennej pracy. Statystyki jednak pokazują, że rolnicy nie tylko korzystają z dotacji unijnych ale coraz to częściej sięgają po leasing, który jest dla nich rewelacyjnym rozwiązaniem. Leasing uproszczony również pomaga rolnikom na nabycie równego rodzaju sprzętów rolniczych. Rolnicy również wykazują ogromne zadowolenie z wzięcia leasingu. Badania wykazują, że rolnicy w leasing maszyn chce zainwestować aż 30% rolników. Leasing uproszczony posiada szeroki wachlarz dla wszystkich rolników, którzy chcą skorzystać z tej oferty. Głównym plusem jest to, że rolnicy nie muszą tracić swojego cennego czasu na szukanie zbędnych dokumentów oraz zostaną odciążeni od formalności, wszystko zostanie wykonane za nich. Wystarczy zadzwonić i zobaczyć, że jest to naprawdę proste.

Leasing uproszczony proponuje rolnikom wzięcia w leasing maszyn rolniczych takich jak: ciągnik, kombajn, paleciarka, wózek widłowy, samochód osobowy, samochód dostawczy, leasing sprzętu rolniczego, oraz wszystkie inne maszyny rolnicze.

Uwaga!!! w przeciwieństwie do banków leasing uproszczony jest rewelacyjnym rozwiązaniem, ponieważ nie obciąża on gospodarstwa.

Getin leasing jest to oferta skierowana w szczególności do małych i średnich firm.
Getin leasing posiada wiele ofert leasingowych takich jak:

Getin leasing kapitałowy – jest to forma i jeżeli przedmiot zostaje nabyty dzięki tej ofercie zostaje uznany za majątek Getin leasingobiorcy i w takiej sytuacji leasingobiorca ma możliwość dokonania amortyzacji przedmiotu. Klient getin leasing ma możliwość wpisać w koszty firmy odsetki od płaconych rat w getin leasing.

Getin leasing konsumencki – oferta ta jest kierowana do osób indywidualnych, którzy nie prowadzą żadnej działalności gospodarczej. Projekt ten jest zazwyczaj korzystniejszy niż kredyt w banku np. na samochód, ponieważ w tej ofercie klient ma możliwość nabycia nowego samochodu w wygodnych ratach leasingowych, wystarczy również żeby wpłata własna wynosiła tylko 1% wartości samochodu. Oferta ta pozwala na to, że klient może stać się właścicielem samochodu po spłacie rat.

Getin leasing z serwisem – klient w tej ofercie ma możliwość otrzymania minimalnej raty oraz serwisu w autoryzowanym serwisie obsługi. Oferuje również serwis opon oraz szkód. Po zakończeniu leasingu klient może stać się posiadaczem nowego samochodu.

Getin leasing operacyjny – jest ofertą, która jest najczęściej wybierana spośród wszystkich wyżej wymienionych ofert, ponieważ przedmiot jest wpisany w majątek firmy leasingowej. Przedsiębiorca ma możliwość wpisania kosztów leasingu w koszty własnej firmy a po zakończeniu umowy może odkupić przedmiot na własność.

Leasing ciężarówek, leasing samochodów leasing autokarów w ofercie leasing uproszczony.

Leasing ten posiada szeroką ofertę, dla wszystkich tych którzy potrzebują nabyć nowy samochód. Nie ukrywając każda firma potrzebuje dla sprawnego funkcjonowania nowych samochodów dlatego też leasing uproszczony posiada atrakcyjną ofertę. Według statystyk wynika, że aż 49% stanowi oferta leasingu samochodów a 18,6% leasingu ciężarówek. Firmy jak już wcześniej wspomniałam potrzebują samochodów i często z usług leasingowych korzystają. Oferta jest zachęcająca ponieważ oferowany jest leasing nawet do 72 miesięcy a do tego po przejechaniu tym samochodem 4 lat jest możliwość starania się o nowy samochód. Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują ciężarówek oferta również jest atrakcyjna, ponieważ przede wszystkim na odpowiedź czeka się zaledwie kilkanaście minut bez zbędnych formalności. Jest możliwość również nabycia nie tylko nowej ale również używanej ciężarówki nawet 8 letniej nie stanowi to dla nich żadnego problemu. Wystarczy zadzwonić. A patrząc na obecne wymagania jakie państwo stawia na przewóz osób autokarami warto zabezpieczyć się w nowy autokar i nie ryzykować przewozu osób starym autokarem.

Jakie są korzyści skorzystania z wyżej wymienionej oferty?
Wkład własny już od 0% do 10%, to oni dbają o bezpieczeństwo transakcji, nie trzeba inwestować własnych pieniędzy w zakup, po 36 miesiącach możliwość wymianu samochodu na nowy, w przeciwieństwie do kredytu leasing nie obciąża zdolności kredytowej.

Aż 60% firm w Polsce wybiera leasing samochodu.

Raty leasingów czy to samochodu, ciężarówek czy autokarów jest wliczany w koszt działalności.

Współpraca

Dla agentów
Leasing uproszczony zachęca do współpracy wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowego źródła finansów lub poszukują pracy na pełen etat. Obecnie pracuje już ponad 13 tysięcy agentów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą jako agent wystarczy się skontaktować a wszystko zostanie dokładnie wyjaśnione i przedstawione. Nie potrzeba mieć odpowiedniego wykształcenia, ponieważ są przeprowadzane odpowiednie szkolenia w celu jak najlepszego przygotowania do wykonywanej pracy. Zarobek polega na tym, żeby zachęcić klienta do wzięcia kredytu a prowizja od każdej transakcji należy do klienta. Każdy agent otrzymuje niezbędne narzędzia, które są niezbędne w celu sprawnego wykonywania swojej pracy jest to laptop i internet. Są to niezbędne narzędzia dzięki którym, agent jest w stanie przedstawić klientowi wszystkie dokumenty. Dlatego też bez pomocy spółki Kredytum.pl nie było by to wszystko możliwe. Pamiętać należy, że każdy agent może w każdej chwili liczyć na pomoc innych agentów.

Dla partnerów biznesowych.

Spółka ta oferuje produkty finansowe 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych. Są największą firmą pozabankową w Polsce. Przede wszystkim stawiają na rozwój oraz spełnianie potrzeb klienta jak na najwyższym poziomie. Nie stoją w miejscu tylko chcą się rozwijać dlatego też zapraszają do współpracy przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, reklamowej lub handlowej. Posiadają rozbudowaną sieć Call Center. Za pośrednictwem tele doradców kontaktują się każdego dnia z tysiącami osób. Oprócz doradców i agentów mobilnych posiadają rozwiniętą sieć stron internetowych.

Podsumowując.

Leasing uproszczony jest to bardzo przyjemna forma dostępna dla wszystkich. Nie ma tutaj potrzeby szukania zbędnych dokumentów. Najczęściej wybieraną formą jest to leasing samochodów, ciężarówek lub autokarów, ponieważ każde przedsiębiorstwo potrzebuje nowych środków transportu. Lekarze, dzięki tej ofercie nie muszą stać w miejscu ale mogą się rozwijać

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments