Leasing na samochód

Leasing na samochód

Poradnik Klienta

Leasing na samochód oferta i współpraca. Raiffeisen leasing zapewnia silne wsparcie finansowe. Jeżeli prowadzimy firmę a potrzebujemy środków na samochód warto zgłosić się do najbliższego punktu Raiffeisen lub po prostu skontaktować się z doradcami, którzy odpowiedzą na nasze wszystkie pytania.

Leasing na samochód

Raiffeisen zapewnia silne wsparcie finansowe już od pierwszych dni naszej działalności. Firma ta jest liderem unowocześnionych rozwiązań, które dotyczą finansowania biznesu. Istnieją już od 1998 roku praca ich polega na budowaniu wiarygodności wśród klientów, starają się być jak najbardziej rozpoznawalni na polskim rynku. Są jedną z wielu firm, które cieszą się zaufaniem. Po 2015 roku Spółka ta jest jedną z największych firm leasingowych w Polsce oraz liderem odnośnie finansowania, otrzymują wsparcie od Unii Europejskiej. Znajdują się w czołówce firm, ponieważ zajmują drugie miejsce odnośnie finansowania samochodów osobowych z 25 procentowym wzrostem. Finansują również inne środki transportu, gdzie również przodują. Finansują między innymi środki transportu ciężkiego, maszyny i urządzenia oraz nieruchomości. W swojej ofercie posiadają również finansowanie w obszarze IT sprzętu medycznego, wyposażenia biur.

Raiffeisen leasing opiera się na finansowaniu środków trwałych między innymi takich jak: samochody osobowe i ciężarowe, specjalistyczne środki transportu, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, maszyny i urządzenia, linie technologiczne, sprzęt IT, sprzęt biurowy, jachty i łodzie, samoloty, nieruchomości.

Misja i wartości.
Spółka ta kieruje swoją ofertę do wszystkich przedsiębiorców niezależnie czy to są przedsiębiorstwa mikro, makro, małe, średnie jak i do Klientów korporacyjnych. Zawsze kierują się zasadami określonymi w Kodeksie postępowania grupy RZB. Głównym ich celem jest budowa trwałych relacji z klientami, wykonują swoje usługi na najwyższym poziomie, a wśród pracowników promowana jest przedsiębiorczość, inicjatywa oraz zwracają szczególna uwagę na ich rozwój.

Wartości korporacyjne.
Przede wszystkim cała uwaga jest skupiona na kliencie, na ich potrzeby, kierują się normami etycznymi oraz zwiększają wartości dla akcjonariuszy.

Jak działają?
W szczególności całą uwaga jest oparta na potrzeby klienta. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Gdy oferta zostanie już przygotowana dla klienta zostaje przedstawiona w sposób jasny i zrozumiały wszystko jest dokładnie przedstawione między innymi jakie jest ryzyko odnośnie danej transakcji, jaka jest stopa procentowa itp.

Zaletami leasingu w RaiffeisenLeasing Polska SA jest w szczególności: najwyższa jakość obsługi każdego klienta indywidualnie, nie ma tutaj skomplikowanej procedury rozpatrywana jest w ciągu jednego dnia, Każdy klient ma swojego opiekuna klienta, atrakcyjne warunki umowy i dogodne dla klienta raty spłaty, tańsze finansowanie dzięki współpracy EIB i CEB itp.

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.
Na podstawie zawartych umów z Bankiem Rozwoju Rady Europy oraz Europejskim Bankiem Inwestycyjnym, RLPL jest operatorem linii finansowych adresowanych do małych i średnich przedsiębiorstw.

Opracowali szczególną procedurę realizacji transakcji, zgodną z wymogami Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu dają możliwość rozwoju wykorzystania leasingu dla współfinansowania projektów w ramach sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw. Współpracują również z wybranymi agencjami celnymi.
RLAUTO na co?
Samochody osobowe i dostawcze do 3,5 tony – wszystkich marek nowe i używane.

Dlaczego?
Nie potrzeba tutaj zbędnych formalności wystarczy posiadać oświadczenie o dochodzie, czas finansowania trwa do 5 lat, jest możliwość wyboru waluty leasingu, można również finansować w 100% wartość przedmiotu, są różne rodzaje leasingu wyróżniane są trzy operacyjny, zwrotny i finansowy, wygodne warunki umowy dla klienta oraz zachęcające warunki zakupu poprzez współprace z największymi dostawcami środków transportu.

Ubezpieczenie RLAUTO
Zawiera bardzo atrakcyjną ofertę OC, AC, NNW, spłata rat jest zabezpieczona w wyniku nagłej śmierci lub trwałej niezdolności do pracy, ubezpieczenie wieloletnie jest bardzo korzystne, daje również możliwość rozłożenia ubezpieczenia na dogodne dla klienta raty, ubezpieczenie straty finansowej GAP.

Wymagane dokumenty.
Potrzeba ich naprawdę nie wiele wystarczy wniosek leasingowy oraz standardowe dokumenty rejestrowe i finansowe firmy.

Auto Elf
Partnerzy – oferta współpracy
Auto Elf oferuje współprace wszystkim dealerom samochodów, auto komisom, i do firm, które zajmują się pośrednictwem w zakresie kupnasprzedaży samochodu.

W ramach wspólnej współpracy Auto Elf oferuje możliwość umieszczania ofert sprzedażowych czy to samochodów nowych czy używanych bez jakichkolwiek ograniczeń ilościowych, udostępnianie kontaktu do potencjalnego sprzedawcy, na portalu Auto Elf zostaną udostępnione wszystkie dane odnośnie sprzedawanych samochodów zarówno nowych jak i używanych oraz kontakt do sprzedawcy oraz na podanej stronie zostanie również umieszczony link do strony partnera, dane do klientów, którzy złożyli zapytanie o finansowanie na samochód z cennika, na stronie głównej serwisu Auto Elf wyświetl się wizytówka partnera, cały pakiet reklam będzie do wykorzystania w okresie współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań Auto Elz zaprasza do kontaktu: Jerzy , Elf Service S A. Dział Auto Elf tel: 71adres email: j.

Leasing

Leasing aut nowych
Zaletami leasingu jako forma finansowania inwestycji są: wpłatę początkową i raty leasingowe w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu, podatek Vat naliczany jest od poszczególnych opłat leasingowych z osobna dzięki czemu nie trzeba płacić go w całości na początku umowy, jest dostęp do najnowszej techniki i technologii nie trzeba wnosić żadnego własnego wkładu w postaci środków kapitałowych, umożliwia szybkie podjęcie decyzji inwestycyjnych, leasing to możliwość pokrywana kosztów użytkowania urządzeń z bieżących przychodów firmy, jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozyskać środki trwałe, brak zbędnej formalności i uproszczona procedura.

Dlaczego warto wybrać leasing w AUTO Elf?
Ponieważ procedura jest uproszczona, możliwość zawarcia umowy w siedzibie leasingobiorcy, oferowane są klientom najkorzystniejsze pakiety, klient odbiera już zarejestrowane i ubezpieczone auta także nie musi się o nic martwić, posiadają atrakcyjne upusty cen na wiele modeli samochodów.

Oferta finansowania pojazdów obejmuje: leasing pojazdów osobowych, leasing pojazdów dostawczych o DCM do 3,5 t, leasing samochodów ciężarowych o DCM powyżej 3,5 t, specjalnych (naczep, przyczep, ciągników siodłowych i autobusów), leasing na specjalnych warunkach wybranych pojazdów.

Optymalne parametry umowy leasingowej.
Nieograniczona wartość przedmiotu leasingu, okres leasingu jest podzielony na dwa okresy w przypadku procedury pełnej trwa on od 24 miesięcy do 6o miesięcy natomiast w przypadku procedury uproszczonej trwa do 48 miesięcy, różnorodna jest również wpłata wstępna, ponieważ w procedurze uproszczonej wynosi ona od 10% do 45% a w procedurze pełnej od 10% do 40%.

Wymagane dokumenty, uproszczone procedury.
Procedura uproszczona wymaga takich dokumentów jak: dokumentów rejestrowych firmy oraz zaświadczenia o numerze REGON i NIP, natomiast w procedurze pełnej wymagane jest zaświadczenie o braku zaległości wobec budżetu, zaświadczenie o obrotach lub dochodach brutto za ostatnie 12 miesięcy.

Atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne.
Auto Elf oferuje rewelacyjną ofertę odnośnie ubezpieczenia samochodu osobowego OC, AC, NW jest to tylko 3,84% na 3 lata. Ubezpieczenie można opłacić zarówno w ratach jak i w całości.

Leasing aut używanych.
Jakie są zalety takiego leasingu?
Procedura jest uproszczona oraz nie ma tutaj zbędnej dokumentacji w szybki sposób pozyskuje się potrzebne klientowi środki trwałe, decyzja jest podejmowana w sposób błyskawiczny, jest dostęp do najnowszej techniki oraz technologii, wpłatę początkową i raty leasingowe można w całości wliczyć w koszty uzyskania dochodu.

Dlaczego warto go wybrać?
Atrakcyjne upusty na samochody ale tylko wybrane, auto jest zawsze przy odbiorze przez klienta zarejestrowane i ubezpieczone, proponowane są najlepsze oferty, jest możliwość zawarcia umowy w siedzibie leasingobiorcy.

Oferta leasingu obejmuje samochodów osobowych, samochodów dostawczych o DCM do 3,5t, oraz samochodów ciężarowych o DCM powyżej 3,5 t.

Samochód używany z fakturą VAT.
Leasing Elf oferuje leasing operacyjny samochodów używanych takich jak: osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich marek, które są zakupione na podstawie faktury vat.

Samochód używany bez faktury Vat.
Jeżeli klient chce dokonać zakupu samochodu w komisie lub od osoby fizycznej a nie ma możliwości otrzymania faktury vat to propozycja od Auto Elf jest taka, że leasingobiorca nie musi płacić podatku vat powiększającego w rzeczywistości cenę samochodu sprzedawanego przez komis.

Aby zawrzeć taka umowę muszą być spełnione następujące warunki: leasingowany używany przedmiot zakupiony musi być od osoby fizycznej, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej, którzy nie posiadają osobowości prawnej nie będącej podatnikiem podatku Vat. Od podatnika podatku vat jeśli dostawa towarów używanych była zwolniona od podatku oraz od podatnika, który przy sprzedaży tych towarów zastosował opodatkowanie jedynie marży.

Optymalne parametry umowy leasingowej.
W przypadku samochodów używanych z fakturą vat nie ma ograniczenia odnośnie wartości przedmiotu leasingu, okres leasingu w procedurze pełnej wynosi od 24 do 60 miesięcy a w procedurze uproszczonej do 48 miesięcy, wpłata początkowa w procedurze uproszczonej od 10% do 45% a w procedurze pełnej również wynosi od 10% ale już nie do 45% tylko do 40%.

Leasing samochodów używanych.
Okres leasingu trwa od 6 do 60 miesięcy, wpłata początkowa od 25%, wartość przedmiotu leasingu bez ograniczeń.

Wymagane dokumenty.
Przy procedurze uproszczonej wymagane są dokumenty takie jak: dokumenty rejestrowe firmy oraz zaświadczenie o numerze REGON i NIP.

Przy procedurze pełnej należy mieć następujące dodatkowo: zaświadczenie o braku zaległości wobec budżetu oraz zaświadczenie o obrotach lub dochodach brutto za ostanie 12 miesięcy.

W przypadku samochodów używanych Auto Elf również proponuje ubezpieczenie samochodu osobowego od OC, AC, NW od 3,84% w okresie trzech lat. Można opłacić wszystko od razu ale można opłacić również w ratach.

Leasing ciężarówek, leasing samochodów oraz leasing autokarów w ofercie leasing uproszczony.

Leasing jest to bogata oferta, która daje ogromne możliwości. Pośród leasingu najpopularniejszy jest leasing samochodów osobowych, ponieważ stanowi on aż 49% wszystkich umów leasingowych. Nieco mniej stanowi leasing ciężarówek 18,6%. Jest to bardzo popularna forma pośród firm, ponieważ każda potrzebuje samochodów czy to osobowego, dostawczego czy o wiele większego. Jest to bardzo popularne wśród firm, które często korzystają z ofert leasingu. Leasing uproszczony ma bardzo atrakcyjne warunki swojej oferty głównie dlatego, że oferują leasing nawet do 72 miesięcy co jest bardzo korzystne dla klienta. Pojazd zaciągnięty w leasingu samochodowym jest najwygodniejszą formą wykorzystania tej możliwości a dlaczego? Ponieważ jeżeli samochód został wzięty w leasing wystarczy, że będzie się nim jeździło 4 lata po których klient może wymienić obecne auto na nowsze. Leasing uproszczony oferuje również firmą leasing ciężarówek, umowa jest przejrzysta a odpowiedź otrzymuje się już w przeciągu kilkunastu minut i to bez zbędnych formalności. Jest możliwość wzięcia w leasing nie tylko nowej ciężarówki ale również używanej i to maksymalnie 8 letniej. Wystarczy zadzwonić i zapytać się. Konsultanci udzielą odpowiedzi na każde pytanie a także pomogą przy wyborze oferty. Leasing uproszczony posiada również w swojej ofercie leasing autokarów podkreślając, że są coraz to większe wymogi odnośnie przewozu osób i lepiej nie ryzykować jazdą starym autokarem.

Korzyści z opcji leasing samochodów oraz leasing ciężarówek.
Samochód oraz ciężarówka nie zalicza się w księgowości jako środek trwały, zwykłe kredyty obciążają zdolność kredytową firmy w przypadku leasingu tego nie ma, już po 36 miesiącach jest możliwość wymiany samochodu na nowy, wkład własny wynosi od 0% do 10% także bardzo niewiele, leasing uproszczony dba o bezpieczeństwo transakcji oraz nie trzeba inwestować własnych pieniędzy w zakup.

Leasing samochodów według statystyk wybiera już 60% firm w Polsce.

Rata leasingu samochodów, leasing ciężarówek oraz leasing autokarów jest włączany w koszt działalności.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments