Leasing komputerów i laptopów

Leasing komputerów i laptopów

Poradnik Klienta

Leasing komputerów i laptopów, czyli dlaczego warto skorzystać z tej opcji finansowania? W obecnych czasach bez komputera i dostępu do sieci internetowej po prostu nie da się żyć – jest to jedna z najważniejszych form komunikacji oraz coraz częściej element naszej codziennej pracy zarobkowej. Dobrze wiemy, że znajomość obsługi komputera jest podstawą i nie wyobrażamy sobie, by szczególnie młode osoby nie potrafiły obsługiwać tego typu sprzętu.

Leasing komputerów i laptopów

 

Zapewne wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez komputera, kiedy nie mamy dostępu do szybkich informacji, nie możemy w łatwy sposób komunikować się ze znajomymi, czy nie możemy zaplanować swojej podróży. Z taką kryzysową sytuacją możemy się jednak spotkać, kiedy nasz komputer zepsuje się i nie będziemy w stanie z niego korzystać. Nie zawsze przecież od razu dysponujemy taką gotówką, aby zakupić nowy sprzęt i wtedy faktycznie ze znalezieniem zastępczego sprzętu może być duży problem. Na szczęście obecny rynek dostarcza nam pewne rozwiązania, które stanowią korzystne wyjście z takiej kryzysowej sytuacji i może z nich skorzystać dosłownie każdy, wystarczy tylko chcieć.

Leasing komputerów/laptopów? Czemu nie!

Naprawa starego komputera lub laptopa nie zawsze się opłaca, czasem w tej samej cenie możemy uzyskać całkiem nowy sprzęt, który prezentuje o wiele lepszą jakość. Oczywiście nie każdy ma na koncie sumę, która potrzebna jest do zakupu nowego sprzętu, a wzięcie komputera na raty również nie zawsze okazuje się opłacalne. Jedną z lepszych metod na posiadanie nowoczesnego komputera bez wydawania gotówki jest leasing, czyli bardzo wygodna dla klienta forma finansowania, która pewnie większości z nas kojarzy się wyłącznie z zakupem samochodów – jest to błędne podejście, ponieważ oferta stale się rozszerza. Leasing jest to szansa na ograniczenie formalności do minimum i zakup komputera nawet w przeciągu 30 minut od odwiedzin salonu, bez posiadania wymaganej gotówki. Najczęściej z tej formy finansowania zakupów komputerów korzystają firmy, dzięki czemu mogą one zyskać sprzęt bez konieczności większych nakładów finansowych, nawet przy minimum wkładu własnego. Jedną z firm, która udziela leasing na zakup komputerów, laptopów czy notebooków jest leasing uproszczony – warto zapoznać się z ofertą, jaka jest dostępna na ich stronie internetowej.

Leasing, czyli prosta i szybka forma uzyskania finansowania

Okazuje się, że jeśli zdecydujemy się na leasing, oszczędzimy sobie wielu formalności, a wszystko załatwimy już podczas jednej wizyty w salonie sprzedaży. Do zawarcia umowy o leasing potrzeba tylko dowodu osobistego, nie są wymagane żadne zaświadczenia z ZUS, Urzędu Skarbowego czy PIT. Wszystkie procedury zawarcia umowy o leasing są wyjątkowo proste i przejrzyste, wytłumaczono je w poszczególnych punktach, z którymi warto się po prostu zapoznać. W przypadku firm, raty leasingu można potraktować jako koszt uzyskania przychodów, co sprawia że tego typu umowa jest jeszcze bardziej opłacalna, a same raty okazują się naprawdę niskie i są niezmienne dzięki stałej stopie procentowej.

Jak skorzystać z leasingu?

Aby skorzystać z leasingu, wystarczy skontaktować się z firmą leasing uproszczony, dzięki czemu uzyskasz informacje na temat wyboru najlepszej oferty finansowania. Można złożyć również wniosek on-line, korzystając z formularza dostępnego na stronie. Załatwienie wszystkich formalności nie jest trudne, trwa zaledwie 15 minut, po czym uzyskasz zgodę na otrzymanie atrakcyjnego finansowania. Ostatnim krokiem będzie już tylko wybranie najlepszego sprzętu, przy czym wcale nie musisz czuć się ograniczony – najlepiej będzie wybrać zaawansowany technologicznie komputer, który posłuży nam nawet kilka lat, nie tracąc na jakości. Zawsze istnieje jednak opcja wymiany sprzętu nawet podczas jego użytkowania, bowiem może zdarzyć się, że na rynku pojawią się o wiele nowsze rozwiązania techniczne i uzyskany sprzęt nie będzie nas już zadowalał. Oferta leasingu może obejmować również profesjonalne oprogramowanie, które zakupimy wraz z nowym PC. Można będzie cieszyć się nowiutkim, bezawaryjnym komputerem, a w międzyczasie spłacać korzystnie rozłożone raty, które nie ulegną podwyższeniu. Takiej oferty nie można przegapić!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments