Leasing dla rolników

Leasing dla rolników

Polecane portale Poradnik Klienta

Leasing dla rolników i współpraca. BZ WBK leasing grupa santander. Finansowane polskiego rolnictwa. Badania, które zostały wykonane na zlecenie BZ WBK leasing wynika, że aż 92% rolników w Polsce korzysta z różnego rodzaju produktów w swoim banku, 24% rolników nie mogło by rozwijać swoich gospodarstw oraz pracować w nich bez inwestycji, które finansuje w swoim gospodarstwie za pomocą pożyczki gotówkowej oraz 10% gospodarstw w Polsce korzysta z bankowego finansowania inwestycyjnego.

Leasing dla rolników

 

Według badań, które zostały wykonane przez BZ WBK rolnicy przeznaczają zdobyte środki z dofinansowania głównie na: Zakup urządzeń do swoich gospodarstw, nawozów oraz gruntów rolnych.

Kryteria wyboru finansującego i celów inwestycyjnych w segmencie AGRO.
Z badań wykonanych przez BZ WBK wynika, że dla rolników ważne jest aby, były elastyczne warunki spłaty, dostępność oddziału i sieci sprzedaży. Ważne dla rolników jest również to, aby decyzja została przyznana w sposób szybki, żeby nie rozciągało się to w czasie.

AGRO od wielu lat zajmuje się finansowaniem polskiego rolnictwa jest to jeden z ważniejszych dla nich segmentów na rynku. Przeprowadzają różnego rodzaju wywiady by dowiedzieć się jakie są potrzeby polskich rolników po to by ich wspólna współpraca była dużo łatwiejsza i przejrzystsza. Celem tego jest również nie tylko owocna współpraca z obecnymi klientami ale również pozyskiwanie nowych klientów. Od kwietnia bieżącego roku ogromnym ułatwieniem dla rolników jest to, że dużo bardziej została ulepszona procedura finansowania maszyn i urządzeń to znaczy że jest ograniczona ilość dokumentacji, którzy do tej pory klienci musieli składać w dużej ilości jest to zapewne bardzo duże udogodnienie dla klientów. Aby złożyć taki wniosek wystarczy złożyć tylko: dokumenty rejestrowe gospodarstwa, oświadczenia o skali prowadzonej działalności oraz uzyskiwanych dochodach.

Dzięki doświadczeniu BZ WBK Leasing sektora agro z początkiem 2015 roku wyróżnili się tym, że byli jedyną firmą na rynku, która wprowadziła ofertę finansowania zakupu gruntów rolnych. W ramach tej pożyczki rolnicy mogli sfinansować zakup gruntów rolnych mając 1% wkładu własnego, a okres finansowania mógł trwać do 30 lat. Wyróżniają się również kompleksową obsługą klientów, ponieważ posiadają wyspecjalizowaną bazę doradców, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Pożyczka na maszyny i urządzenia.
Jeżeli rolnicy potrzebują gotówki na rozwój gospodarstwa w celu jego unowocześnienia lub na zakup nowych środków i maszyn rolniczych wystarczy, że skorzystają z oferty, która jest przeznaczona dla sektora rolniczego. Firma ta pomoże w wyborze jak najlepszego rozwiązania.

Jakie są korzyści dla rolników skorzystania z oferty?
Przede wszystkim czas finansowania, który może trwać nawet do 120 miesięcy, nie trzeba mieć własnego udziału, brak jakiejkolwiek prowizji oraz oferowane są atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe. Ważne jest również to, że jest możliwość ustalenia wysokości rat oraz w jakim czasie będzie dla rolników najwygodniejsza spłata tych rat czy wolą, żeby odbywało się to miesięcznie, kwartalnie, półrocznie czy sezonowo także wybór maja ogromny oraz program współpracy z wybranymi dostawcami zapewniają korzystne warunki zakupu oraz finansowania.
Aby zapoznać się z ofertą wystarczy zostawić pytanie ofertowe (załatw online) lub odwiedzić najbliższy oddział BZ WBK.

Ubezpieczenia komunikacyjne.
Firma BZ WBK zapewnia pełen zakres ubezpieczenia OC, AC, NW, korzystne stawki ubezpieczenia, kartę BZ WBK Leasing Assistance, wygodny system płatności składki zarówno można opłacić od razu w całości lub w wygodnych dla klienta ratach oraz posiadają wariant ubezpieczeń wieloletnich. Dzięki długotrwałej współpracy na rynku z innymi towarzystwami są w stanie zaproponować rewelacyjne warunki w zakresie ochrony oraz wysokości składek, system płatności, który jest wybierany w taki sposób aby był jak najbardziej wygodny dla klienta, oferowane jest również wieloletnie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie maszyn i urządzeń (ubezpieczenia majątkowe)
W tym ubezpieczeniu można znaleźć również wiele korzyści. Głównie nie ma tutaj skomplikowanej procedury zawierania ubezpieczeń, szeroki zakres ochrony ubezpieczenia, atrakcyjne stawki ubezpieczeniowe, wygodny system spłaty składek oraz profesjonalna obsługa. Na dodatek ubezpieczenie to chroni od różnych zdarzeń i skutków między innymi od: uderzenia pioruna, huraganu, zalania, powodzi, gradu, lawiny, kradzieży maszyny rolniczej, rabunku, kradzieży części maszyny rolniczej.

Finansowanie gruntów rolnych.
Każdy z rolników, który chce rozwinąć swoje gospodarstwo lub potrzebuje sfinansować gruntów rolnych może skorzystać oferty pożyczki dla sektora AGRO. Pozwala ona na sfinansowanie już od 50 tys zł. Przy nie wielkim udziale własnym bo wystarczy tylko 1% a okres finansowania jest rozłożony na 30 lat. Także jak widać są ogromne korzyści ale oprócz wyżej wymienionych to również prowizja zaledwie od 1%, jest tutaj niska marża, w bardzo szybki sposób jest podejmowana decyzja pożyczkowa oraz doradcy są na tyle mobilni, że świadczą swoje usługi na terenie całego kraju.

Dodatkowymi informacjami jest to, że wielkość gospodarstwa powinna wynosić 10 ha fizycznych lub 7 ha przeliczeniowych (w tym 3 ha fizycznych własnych). Jest możliwość dwóch rat sezonowych w roku oraz użytki rolne można przeznaczyć na zróżnicowaną uprawę, hodowlę czy dzierżawę.

Aby zapoznać się z ofertą wystarczy udać się do najbliższej placówki BZ WBK lub złożyć zapytanie ofertowe na załatw online.

Goleasing eksperci leasingu region podlaski.
Go leasing przede wszystkim cechuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Wyróżniające jest tutaj to, że klienci nie tracą swojego cennego czasu na wypełnianie zbędnych formalności wszystkim zajmuje się Goleasing wypełniają formularze, wnioski, zaświadczenia, pilnują terminów. Zajmują się codzienną aktualizacją i znajomością ofert na rynku doskonale wiedzą co się obecnie dzieje na rynku. Od razu wiedzą gdy tylko pojawi się jakaś nowa oferta. Klient nie musi nic poszukiwać wszystkim zajmuje się Goleasing. Są niesamowicie skuteczni w załatwianiu wniosków, ponieważ dzięki swojej wiedzy potrafią w sposób idealny dobrać każdemu z osobna oferty. Dzięki swojej ogromnej wiedzy są profesjonalni i rzetelni w tym co robią. Posiadają najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce oraz mają dostęp do najkorzystniejszych warunków leasingowych na rynku. Transakcje odbywają się w sposób bezpieczny.

Leasing maszyn rolniczych i leśnych.
Wszelka dokumentacja i formalności załatwiane są na miejscu u rolnika. Stawiają przede wszystkim na dobro klienta bo to klient jest dla nich najważniejszy oraz dbają o interesy Klientów przez cały okres trwania umowy leasingu.

Należą do firm, które oferują rolnikom leasing zarówno nowych jak i używanych maszyn między innymi ciągniki rolnicze, kombajny, prasy do belowania, przyczepy rolnicze itp.

Podstawowymi parametrami jest to, że opłata wstępna zaczyna się od 5%, okres leasingu trwa aż do 60 miesięcy, sprzęt można leasingować w wieku do 15 lat, nie ma tutaj zbędnej formalności, nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń z Zusu czy Krusu, oferowane jest atrakcyjne ubezpieczenie.

Wymagane są jedyne dokumenty takie jak: dowód osobisty, nakaz płatniczy, kopia polisy obowiązkowego ubezpieczenia OC gospodarstwa, faktura proforma oraz specyfikacja sprzętu czy pojazdu.

Pożyczki i kredyty dla rolników.
Firma Goleasing posiada szczególną ofertę pożyczek dla rolników na maszyny rolnicze i leśne. Pożyczkę można zawrzeć aż do 120 miesięcy, maksymalna kwota pożyczki to aż 1 mln złotych, nie potrzeba mieć wkładu własnego, minimalny areał ziemi to 5 ha, pożyczkę można wziąć zarówno na nowe jak i używane maszyny, spłata rat jest udogodniona dla klienta ponieważ może się ona odbywać miesięcznie, kwartalnie półrocznie lub sezonowo, minimum formalności, decyzja jest udzielana w sposób ekspresowy, ponieważ jest przyznawana w ciągu jednego dnia a w dodatku decyzja ta jest ważna aż 4 miesiące.

Współpraca.
Goleasing zaprasza do współpracy wszystkich sprzedawców, którzy zajmują się sprzedażą nowych i używanych środków transportu, maszyn budowlanych i rolniczych, różnego rodzaju maszyn i urządzeń przemysłowych.

Dlaczego warto z firmą Goleasing współpracować?
Mają bardzo dobrą pozycje na rynku, pracuję u nich sami przeszkoleni doradcy, transakcja jest zabezpieczona kompleksowo, posiadają korzystne oferty finansowania, doradcy podchodzą do swojej pracy w sposób profesjonalny, cechuje ich ogromna skuteczność w wykonywaniu swojej pracy, wszyscy klienci obsługiwani są kompleksowo.

Co można zyskać pracując w Goleasing?
Można zwiększyć swoją sprzedaż, szybka realizacja płatności, kompleksowa obsługa klienta, szeroki zakres finansowania oraz wynagrodzenie jest oparte na dochodach z transakcji.

Premium direct finansowanie biznesu.
Swoje doświadczenie zdobyli dzięki wieloletniej współpracy z bankami. Posiadają ogromną wiedzę na temat obsługi finansowej gospodarstw rolnych oraz firm. Klient nie ponosi żadnych opłat jeżeli skorzysta z usług tej firmy. Celem firmy premium direct jest zadowolenie oraz wieloletnia współpraca z klientem, dlatego też wielu klientów to docenia i powraca.

Produkty kredytowe dla rolników.
Goleasing udzielają pożyczek na różne cele rolnikom. Udzielana jest pożyczka na na dowolny cel do 300 000 zł (bez zabezpieczenia), pożyczka na zakup ziemi, pożyczka na maszyny.

Kredyt na dowolny cel – czas uzyskania takiej pożyczki trwa około 1 tygodnia, dochody należy wykazać na oświadczeniu, jest możliwość spłaty takiej pożyczki wcześniej i to bez prowizji, okres finansowania trwa do 5 lat, możliwość spłaty w różnych ratach, aby otrzymać kwotę 300 000 zł należy być klientem banku.

Pożyczka na zakup ziemi – należy mieć tutaj swój własny udział od 1 do 25%, odsetki spłaca się miesięcznie lub kwartalnie, kapitał spłaca się już nieco inaczej miesięcznie, kwartalnie, półrocznie lub rocznie, czeka się na taka pożyczkę około 3 tygodni, nie ma tutaj zbędnych formalności, ponieważ wymagają minimum dokumentów, wyceniają ziemię po decyzji kredytowej, kwota 200 000 jest finansowana do 20 lat, a powyżej tej kwoty do 30 lat.

Pożyczka na maszyny – są tutaj dwa warianty. Przedstawię teraz różnice pomiędzy tymi wariantami. W pierwszym wariancie okres finansowania trwa do 7 lat a w drugim do 10 lat, spłata rat odbywa się w ten sam sposób jedynie w wariancie drugim półroczne raty spłaca się z odsetkami półrocznym, w wariancie drugim udział własny od 0% oraz prowizja również wynosi 0%. Jedynie to ich różni a zarówno w pierwszym jak i w drugim wariancie znajdziemy, korzystne oprocentowanie, czas uzyskania takiej pożyczki trwa około 1 tygodnia, finansują kwotę brutto, zabezpieczeniem jest zastaw rejestrowy na kupowanym sprzęcie, celem jest zakup różnego rodzaju nowych maszyn.

Współpraca.
Premium direct zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy są związani z branżą rolniczą jak również branżą finansową. Proponują bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Kontaktować się można pod numerem telefonu oraz emailowo na adres kredyty.

Leasing uproszczony współpraca z Kredytum. pl
Leasing dla rolników to prosta oferta leasing bez bik oraz leasing bez zaświadczeń. Wychodzą z propozycją do wszystkich rolników, którzy potrzebują pożyczki na przykład na nowy sprzęt rolniczy. Często rolnicy, aby móc rozwinąć swoje gospodarstwa szukają pomocy w dotacjach unijnych. Ze statystyk wynika, że rolnicy coraz częściej sięgają po takie rozwiązanie jakim jest leasing a dlaczego? Bo tak naprawdę jest to najlepsza i najbardziej korzystna forma skorzystania z nowego sprzętu rolniczego, ciągnika itp. oraz zadowolenie pośród klientów z leasingu jest naprawdę ogromne. Badania wykazują, że w leasing maszyn chce zainwestować aż 30% rolników. Leasing uproszczony jest najlepszą ofertą dla wszystkich rolników, którzy posiadają gospodarstwo rolne oraz chcą zaoszczędzić czasu przy zbędnych dokumentacjach oraz formalnościach. Wszystkim zajmą się oni. Wystarczy zadzwonić a konsultant udzieli odpowiednich porad odnośnie oferty leasingowej. Leasing dla rolników oferuje również zakup w leasingu maszyn rolniczych takich jak: ciągnik, kombajn, paleciarka, wózek widłowy, samochód osobowy lub dostawczy, leasing sprzętu rolniczego, oraz wszystkie inne maszyny rolnicze. Leasing jest idealnym rozwiązaniem dla rolników, ponieważ przede wszystkim nie obciąża gospodarstw tak jak np. wysoko oprocentowane kredyty w banku.

Współpraca dla agentów
Jest to dodatkowy sposób zarobienia pieniędzy a nawet praca na pełen etat. Obecnie kredytum.pl posiada już ponad 13 tysięcy agentów. Można zarobić naprawdę dobre pieniądze głównie z prowizji. Nie trzeba posiadać odpowiedniego wykształcenia ponieważ są prowadzone szkolenia, które wszystkiego nauczą i odpowiednio przygotują. Gdy dana osoba już się zdecyduje otrzyma całą gamę niezbędnych narzędzi, które ułatwią prace a wręcz są niezbędne w celu prawidłowego jej wykonywania. Za pomocą komputera i internetu w bardzo szybki sposób znajdzie się wszystkie potrzebne dokumenty do przedstawienia klientowi. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc innych doradców.

Współpraca partnerów biznesowych.
Ich praca polega głównie na tym aby zaspokajać jak najwięcej potrzeb klientów nie tylko tych, którzy już są, ale celem jest również zdobycie nowych klientów. Świetnie sobie radzą w różnych branżach dlatego też chcą się coraz to bardziej rozwijać. Oferują współpracę wszystkim tym, którzy prowadzą branże w zakresie telekomunikacji energetyki, reklamy lub handlu. Zachęcają do współpracy wszystkich tych którzy chcą jednocześnie i zarobić i się rozwijać.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments