Leasing dla bez BIK

Leasing dla bez BIK

Poradnik Klienta

Leasing dla bez BIK, to rozwiązanie dla każdego, kto potknął się na pożyczce. Raty dla firm i osób prywatnych. Chyba każdy myślący obywatel ziemi myśli o tym, aby założyć własną firmę. Każdy, kto chce być na swoim i nie mieć nad głową kogoś, kto go ciągle ogranicza.

Leasing dla bez BIK

 

To wspaniała wolność, gdzie nie ma ustalonej pensji. Możemy zarobić tyle, ile sobie założymy – no… jeśli klienci pozwolą. Ale to zawsze można zdobyć. Najważniejszy jest pomysł i to, jak przywitamy i potraktujemy pierwszych klientów. Ich uśmiech przyśle nam następnych i następnych, dzięki czemu znajdziemy szansę na rozwój…

Rozwój, który może być problematyczny ze względu na to, co robiliśmy kiedyś. Przecież nie zawsze mieliśmy firmę. Byliśmy kiedyś szarym człowiekiem, który pracował od pierwszego do pierwszego i odkładał na wakacje po kilka złotych miesięcznie, które i tak w końcu wybrał. Powiedzmy, że zdarzyło się pożyczyć kiedyś pieniądze na te wakacje, na które nigdy by się nie uzbierało. Było fajnie, cudownie, niezapomniane. Wakacje się skończyły, a kredyt został, który było ciężko spłacić. No i pojawiły się problemy, jak to przy niespłaconej pożyczce. Nie ma nic gorszego od tego, co człowiek może przejść w sytuacji, kiedy nagle braknie pieniędzy na wpłaty. Telefon ciągle dzwoni. Przychodzą listy. Jacyś ludzie pukają do drzwi i ślą rodzinie esemesy, że ktoś prosi o kontakt z nami. Nie ma w tym nic przyjemnego i człowiek dla samego spokoju oddałby wszystko, co tylko ma, żeby dano mu spokój.

A po tym wszystkim zostaje historia, którą ciężko jest wymazać. Wiedzą o nas teraz wszyscy. Że braliśmy kredyt wtedy i wtedy, w takiej i takiej kwocie. No i że mieliśmy spore problemy, żeby go spłacić. Bo kto spłaca 2 lata kredyt na wakacje? Ale sytuacja się zmieniła. Jesteśmy teraz wyżej. Mamy firmę. Utrzymujemy się. Perspektywy są bajeczne i potrzeba rozwoju…

O który może być ciężko, jeśli nie posiadamy wystarczająco swojej gotówki. No bo powiedzmy, że potrzebujemy zatrudnić kilku pracowników, a żeby to zrobić, to potrzebujemy zakupić kilka komputerów, biurek, krzesełek, wszystkiego tego, co potrzebne jest, aby te osoby miały gdzie pracować, siedzieć, myśleć. Potrzebne są warunki pracy, które musimy zapewnić. Mamy przed oczami obraz, który mówi nam, jeśli to zrobimy, że będziemy mieli 2 razy więcej klientów, jeśli dokonamy tych zmian. No ale… nie stać nas teraz na wyrzucenie tyle pieniędzy. Zarabiamy, ale nie aż tyle, aby robić takie inwestycje.

W takiej sytuacji najlepszy jest kredyt, którego po prostu możemy nie otrzymać. Wszystko przez to, że kiedyś mieliśmy problemy ze spłatą pożyczki. Teraz kwota będzie dużo wyższa, a my nie jesteśmy kimś, komu wylewa się zaufanie z oczu, tym bardziej z naszej historii kredytowej.

Co robić w takich sytuacjach?

Na szczęście są ludzie, którzy prowadzą firmy, które wiedza, że ludzi spotykają różne historie, których niekoniecznie trzeba ciągnąć za kimś całe życie. Zdarzyło się raz, nie jest powiedziane, że zdarzy się drugi raz. Poza tym to były inne czasy, tak? Rozwiązaniem więc jest oferta leasingu bez BIK, gdzie otrzymujemy pieniądze na zakup odpowiedniego sprzętu, który potem spłacamy. To zwyczajne raty, które dostaniemy na swoją firmę, nawet z bardzo złą historią kredytową.

Bo ludzi trzeba rozumieć.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments