Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Łęknica

Poradnik Klienta

Czym jest mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede każdym ma idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet dopiero zaczynających swoją historię na obecnym sektora kiedy oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży pomysł na ostatnie posiadają słabsze niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny jest jeszcze mocno intuicyjny i lekki w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z pięknym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest skłonna absolutnie z ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na okresie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując jest wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. Dlatego na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy także na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma proponuje o znacznie atrakcyjniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej kontrakty nie mają określonych ram czasowych. Mogą zatem zostać odwołane w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu długimi i słabymi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji jest jeszcze dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest wysoce funkcjonalne. W sensie rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na koniec konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w sensie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy pracować. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W wypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układzie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Skupia się to wprawdzie z pobraniem prowizji. Rzeczywiście jest wówczas połączone z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% z każdej sprzedaży lub z jakichś 10 USD, w relacji z tego, która z kwot jest wyższa.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Wypłata środków.
Wypłaty środków z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki tworzą zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z najpopularniejszych zalet Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Tworzy on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na okresie 2000 USD, po odjęciu prowizji a pozostałych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład miany jest między giełdą a posiadaczami i kieruje się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany pożyczane są z pozostałej strony. Wysokość danego zakładu jest natomiast ściśle skorelowana z funkcją używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do wysokich zysków, należy ale mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni pracuje w dwie strony. Zatem może dostarczyć szybkie wpływy, ale także i pełne straty. Dlatego też niezbędny jest zdrowy rozsądek i wykorzystywanie dźwigni dobrej do stanu posiadanej już myśli i sztuk.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest ściśle bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno sposób kiedy również metoda wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany jest w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, że jako Mężczyzna jesteś wstęp do raportów i wyciągów z konta w dowolnym momencie. W wszelkiej chwili możesz jeszcze się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i kontroli naszych kont masz okazja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dużym zagrożeniem dla klienta prawdopodobnie istnieć wyłącznie sam użytkownik, a właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do poziomu świadomości i sztuce gracza. A przed podjęciem gry podaje się dokładne zaznajomienie się z placem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o wykorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest same możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych również do bloga zawierającego aktualne wieści z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest wyrazisty i popularny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu ukazuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie umieszczone są to porady dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz bardziej rozsądnym jest, że zostały tam również zamieszczone porady mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są artykuły na problem dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z obecnego poziomu prosta jest więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jeszcze o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Widoczne są one w zakładce ”Zasoby” na części głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest odpowiednią polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i pozytywna zarówno dla młodych kiedy oraz zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zajęcia w wszelkiej chwili. Dużym przyczyny jest jeszcze niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością kluczowym jest, że każdemu jest jeszcze przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa i dobre dołączenie do odbiorcę. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na zwiększenie poziomu naszych wiedz w walce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem i dużo delikatną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję systemu na budowane operacje także ogromną wartość i popularny wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej temat każdy że bez problemu zlokalizować na forach również w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments