Profil Google+

Suzuki, weź w leasing najnowszy model

Ilustracja do artykułu

Suzuki- darmowy poradnik, na co zwracać uwagę przy zakupie

Suzuki, to jeden z gigantów japońskiego przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w produkcji modeli nie tylko samochodów, ale także motocykli, czy nawet silników do motorówek. Koncern należy do tzw. wielkiej japońskiej czwórki, która specjalizuje się w masowej produkcji motocykli na świecie. W jej skład wchodzą marki: Suzuki, Yamaha, Honda i Kawasaki. Główny bohater naszego artykułu posiada sieć 15 swoich fabryk w aż 14 krajach. 

Aż trudno uwierzyć, że Japończyk Michio Suzuki założył w roku 1909 małe przedsiębiorstwo w małej nadmorskiej wiosce. Pewnie nawet nie marzył, że nie dość, że jego przedsiębiorstwo przetrwa, to stanie się ikoną motoryzacji swoich czasów.

Suzuki zajmuje miejsce 4. w polskim rankingu niezawodności

Niema 90 % kierowców wskazało w badaniu, że to właśnie Suzuki jest marką, która nie zawodzi swoich nabywców. Dokładnie 89,2 % respondentów z ponad 30 tys. kierowców polskich wskazało markę tę jako swojego faworyta.  I chociaż miejsce 4. jest, na przykład, w sporcie najgorsze, bo jednak poza podium, to nie należy w tym wypadku umniejszać sukcesu tego koncernu.

Może i nie można uznać tej marki za ekscytującą, ale niemal 90% kierowców nie może się przecież mylić jeśli chodzi o ocenę produktów tego giganta. Co zatem wpłynęło na taką, a nie inną ich ocenę?

Kierowcy wskazują plusy Suzuki...

Sprzedaż aut produkowanych przez Suzuki koncentruje się  głównie na terenie Indii i Japonii. Rynek europejski nie został tak ekspansywnie zaatakowany przez tego producenta. Dlaczego producent nie sięgnie bardziej po europejskich użytkowników, nie zaplanuje ekspansji, czy możliwe, żeby mu się to nie opłacało? Trudno powiedzieć. Jednak faktycznie da się zauważyć, że rynek w Europie jest jakby trochę pominięty w ofercie tej firmy. To dość w takim razie zaskakujące, że polscy kierowcy w niemal 90 % wskazali właśnie tę markę jako jedną z najmniej zawodnych w użytkowaniu. A zdaje się, że przecież, że kierowca polski do najmniej wymagających jednak nie należy. Jak to zatem możliwe, żeby europejski kierowca w postaci Polaków za kółkami tak dobrze ocenili markę, która nie skupia swojej sprzedaży na europejskim rynku?

W Polsce koncern Suzuki skupia się na może małych, ale jakże niezawodnych modelach. Najczęściej jednak w pakiecie z napędem na cztery koła w standardzie. Nie można nie wspomnieć o tym, że właśnie europejski rynek Suzuki podbił dzięki niemal idealnym, zwinnym i niedużym samochodom w wersji ekstremalnej, czyli terenowej. Jak się okazuje kierowcy doceniają nie tylko duże modele, ale zamiast wielkości stawiają na funkcjonalność i niezawodność. To się tak naprawdę liczy dla wymagającego kierowcy. Do takich przykładowych zwinnych terenowych modeli należy, choćby: SJ, Samurai, Vitara, a także Swift. Niekwestionowanym przebojem w Polsce w ostatnich latach było miejskie wydanie Suzuki w postaci SX4. Nie dość, że model ten okazał się, jak na polskie kieszenie dość przystępny cenowo, tow dodatku mógł się pochwalić napędem na 4 koła, co jest niewątpliwie dużą zaletą. Kierowcy korzystający na co dzień ze swoich modeli Suzuki wskazują, że rzadko auta tej marki się psują. Wydaje się, że to najważniejsza zaleta tych samochodów. Kto nie chciałby być szczęśliwym posiadaczem bezawaryjnego perpetum mobile? To oczywiście pytanie retoryczne, a jak wiadomo na nie nie trzeba odpowiadać. Żeby jednak nie było tak, że Suzuki to idealna marka, bo tak nie jest, to teraz o jej wadach. 

Suzuki ma też minusy

Lista wad w autach należących do Suzuki nie jest długa. Fakt, zdarzyło się kilka poważniejszych awarii na przestrzeni lat, ale nic co mogłoby wstrząsnąć rynkiem motoryzacyjnych u jego posad. Trzeba uczciwie przyznać mówiąc o wadach produktów tej firmy, że na przykład w SX4 zdarzyła się wadliwa partia alternatorów. Poza tym w  Swiftach często dochodzi do tego, że pęka tylna półka. Warto też dodać, że skrzynie biegów buntują się i zwyczajnie wyją, co może być kłopotliwe.

Suzuki- z nami możesz mieć takie auto!

Masz dość swojego używanego, starego samochodu, w który musisz nieustannie inwestować? Znowu wydałeś kilkaset złotych na naprawę? W Twojej firmie przydałby się nowy samochód? Nic prostszego. Mamy dla  Ciebie szeroką ofertę, w której na pewno znajdzie ta, która idealnie będzie pasowała akurat do Twoich potrzeb. Sprawdź i przekonaj się. To prostsze niż myślisz.

Możemy kupić Ci auto do firmy. Sam wybierzesz markę i model, którego potrzebujesz. Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze, które z pewnością przydadzą się w Twojej firmie. Zamiast wydawać kilkadziesiąt tysięcy weźmiesz u nas samochód osobowy lub ciężarowy w leasingu bez BIK. To rozwiązanie proponujemy osobom, które mają problemy z płatnościami na czas. Ustalimy raty do spłaty i będziesz mógł jeździć nowiutkim samochodem. Z pewnością taka inwestycja wpłynie nie tylko na wizerunek Twojej firmy, ale także na jej dochody. Sam wiesz, jak sprawny samochód jest ważny gdy prowadzi się firmę. Jeśli nie interesuje Cię leasing bez BIK, to mamy także leasing uproszczony. Ta oferta zdecydowanie zadowoli osoby, które nie lubią tych wszystkich formalności związanych z przygotowaniem, a potem podpisaniem umowy leasingowej. A może leasing operacyjny? Wybierz którąś z ofert, a potem skontaktuj się z nami. Z nami szybko i bez zbędnych formalności kupisz sobie nowy samochód. Nasi agenci chętnie podpowiedzą ofertę, która zadowoli najbardziej wybrednych Klientów. Jeśli tylko masz ochotę zapoznaj się z naszą ofertą, którą znajdziesz w zakładce: OFERTA LEASINGU.

Nie zwlekaj, zmień z nami swój samochód na lepszy. Jeśli nie skorzystasz z naszej oferty, popełnisz straszny grzech! Grzech zaniechania! NIE GRZESZ- WEŹ U NAS SAMOCHÓD W LEASINGU!

Komentarze użytkowników

jasiu

0

  + Zaplusuj

11/06/2016 22:44

jak Suzuki opinie to muszą być pozystywne na temat tego samochodu mozna napisac wwiele

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka