Profil Google+

Renault- najpopularniejsza francuska marka w Polsce

Ilustracja do artykułu

Renault- najpopularniejsza francuska marka w Polsce

Renault to jeden z największych koncernów francuskich. Potentat motoryzacyjny zaczął swoją działalność w 1899 roku, co sprawia, że jest to jedna z najstarszych marek samochodowych nie tylko we Francji, ale także na świecie. Nie może nie zrobić wrażenia fakt, że firma ta zatrudnia ok. 130 tys. pracowników na całym świecie. W rodzimej Francji ok.65 tys. Co może zdziwić to fakt, że we Francji powstaje zaledwie 20 % modeli tej firmy. Jako oficjalną datę założenia  Renault podaje się 25 lutego 1899 roku. Założycielami było trzech braci Renault, a więc Louis, Marcel i Fernand. Bracia nie tylko okazali się pasjonatami aut, ale szybko się okazało, że znają się na nich i co wydaje się być ważniejsze umieją swoje pomysły wdrożyć z sukcesem w życie. Tym sposobem zbudowali firmę, która już od 117 lat świetnie sobie radzi i z sukcesem walczy z wielką przecież konkurencją na rynku samochodowym. Poza tym trzeba pamiętać, że firma się rozwija nieustannie i inwestuje w coraz lepsze rozwiązania dla swoich Klientów.

Renault na 24. miejscu według polskich kierowców

Ponad 30 tys. polskich kierowców zapytanych zostało o najmniej zawodną markę na świecie. Na podstawie odpowiedzi powstał ranking niezawodności. Renault na tej liście zajął jedno z ostatnich, bo 24. miejsce. Na tę markę nieco ponad 54 % respondentów oddało swój głos. Dokładnie 54,2 %. To niezbyt dobre miejsce. Sprawdźmy, czym Renault podpadł swoim użytkownikom, że skazali markę Renault na tak niskie miejsce.

Renault-główny minus to feralne diesle

Poważne awarie diesli- to największy mankament tej marki. Nie da się tego ukryć. Najgorszy model Renault? Niejeden kierowca wskazałby bez zastanowienia Lagunę II. To jednak najsłabszy produkt tego koncernu. Niektórzy właśnie po nim przesiedli się na inne samochody i nikt ich nie przekona, że najnowsze modele Renault już nie są takie kiepskie. Można nawet pokusić się o sformułowanie, że jeśli jakiś kierowca sparzył się na Lagunie, to nie ma raczej albo bliska zeru jest możliwość, że sięgnie ponownie po auto Renault.

Modele benzynowe Renault są na szczęście dla kierowców bardziej dopracowane i dopieszczone. Cóż jednak z tego, skoro wszyscy wiemy, że budowanie zaufania Klientów to proces skomplikowany i tyleż samo długotrwały, za to zniszczyć to można ledwie jednym felernym modelem. Tak zdaje się było w przypadku koncernu Renault. Nie da się odbudować wizerunku firmy tak szybko. Pewnie jeszcze wiele lepszych modeli będzie musiało zjechać z taśm produkcyjnych, by Klienci Renault zapomnieli i by firma wychowała sobie nowe pokolenie swoich kierowców. Jednak, jak widać po nowych modelach tejże firmy należy przyznać, że potentat się stara. Może za dziesięć lat miejsce w rankingu niezawodności będzie lepsze niż dzisiaj? Czas pokaże.

Chcesz Renault? Kup je z nami

Nie masz potrzebnej gotówki, żeby kupić sobie wymarzony model Renault, a Twój kolega już jeździ najnowszą wersją, przyprawiając Cię o zawrót,a przy okazji i ból głowy? My możemy Ci pomóc. Zawsze możesz wybrać jedną z naszych ofert. Dla tych, którzy cenią sobie swój czas przygotowaliśmy leasing uproszczony. Prościej się nie da, proszę wierzyć. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i wiemy, że nie każdy na perfekcyjną historię kredytową. My nie skreślamy żadnego Klienta tylko dlatego, że raz zdarzyło mu się spóźnić z ratą kredytu. MY NIE DYSKRYMINUJEMY ZE WZGLĘDU NA KŁOPOTY FINANSOWE. Klienci, którzy je mają zawsze mogą się zwrócić do nas. Mamy w swoim pakiecie ofertowym takie rozwiązanie, jak leasing bez BIK. To rozwiązanie jest świetne, gdy potrzebujesz nowego auta w swojej firmie, a nie chcesz być sprawdzany w Biurze Informacji Kredytowej. Tymczasem leasing operacyjny u nas może sprawić, że szybko i bez problemów staniesz się użytkownikiem wymarzonego modelu Renault. Napisz, zadzwoń! Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób dzięki nam już dzisiaj możesz brylować na drodze lśniącym i pachnącym nowością autem tego koncernu. Tak niewiele potrzeba byś spełnił swój motoryzacyjny sen o Renault. Na co czekasz? Szkoda tych chwil spędzonych za kierownicą samochodu, które z pewnością Renault nie jest. Dlaczego masz zadowalać się tym, co masz, skoro możesz mieć znacznie więcej. Więcej o naszej bogatej ofercie znajdziesz w zakładce: OFERTA LEASINGU. Nie czekaj, weź samochód w leasingu z nami. Jeździj  Renault już dzisiaj.

Komentarze użytkowników

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka