Profil Google+

Kupimy Ci Mazdę prosto z salonu!

Ilustracja do artykułu

Kupimy Ci Mazdę prosto z salonu!

Mazda to producent japoński samochodów osobowych. Ten koncern założony został w 1920 roku. Jak łatwo policzyć już 96 lat z sukcesem funkcjonuje na motoryzacyjnym rynku światowym. W rankingu niezawodności Mazda dzięki przychylnym opiniom polskich kierowców znalazła się na podium, a dokładnie zajęła 3. miejsce. Japońskie samochody, zdaniem polskich kierowców należą do najmniej zawodnych na świecie marek. Silna pozycja tzw. 'japończyków' nie powinna dziwić, choć oczywiście znajdą się kierowcy, którzy nie przepadają za jakością i wykonawstwem w japońskim stylu. Jak jednak pokazują badania przeprowadzone na ponad 30. tys. kierowców w Polsce marki japońskie mają swoich zwolenników, którzy często także okazują się ich fanatycznymi użytkownikami. W polskim rankingu niezawodności Mazda wynik niemal 90 % zadowolonych użytkowników dał miejsce 3. Dokładnie 89,8 % respondentów, którzy wzięli udział w badaniu ankietowym wskazało właśnie tę markę jako swojego faworyta. Miejsce 3. zdaje się więc być zasłużone. Poznajmy więc argumentację kierowców, którzy wystawili koncernowi Mazda taką rewelacyjną notę.

Mazda - niezawodność po raz pierwszy

Polscy kierowcy czekali na wielki 'come back' Mazdy 8 lat! Jak się okazuje po czasie, warto było czekać. Mazda nie dość, że skutecznie wróciła, to jeszcze jak widać podbiła serca kierowców. Efektem tego jest tak wysoka pozycja niezawodności wystawiona w badaniu, które objęło niebagatelną przecież liczbę ponad 30 tysięcy polskich kierowców! To już jest spora próbka, która może być wyznacznikiem trendów i pokazać kierunek, w którym idzie zainteresowanie kierowców. To też pewna podpowiedź dla producentów. Dzięki takim rankingom mogą dowiedzieć się, za co ich marka jest doceniana, a jakie wady sprawiają, że kierowcy nie chcą jeździć ich autami.

Mazdy mają największą liczbę zapytań w wyszukiwarkach, a to dobry omen. To sygnał, że marka ta cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. A przecież o to właśnie chodzi, żeby potencjalnych Klientów najpierw zainteresować, a potem przekonać do zakupu produktu. Można śmiało założyć, że jeśli ktoś szuka Mazdy w wyszukiwarce, to przynajmniej część z tych osób stanie się w najbliższym czasie użytkownikami poszczególnych modeli. 

Mazdy mocne strony

Mazda, jak przystało na japońską markę kojarzy się głównie z doskonałą niemal jakością, a co za tym idzie z tak poszukiwaną niezawodnością. Nie bez znaczenia dla wymagających Klientów jest świetne wyposażenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów czterech kółek. Trzeba dodać, że segment premium Mazdy już traktowany jest jako konkurencja poważna koncernu Audi. To też nobilitacja sama w sobie.

O wadach Mazdy słów kilka

Jeśli o wadach mowa trzeba przypomnieć, że Mazdy starsze modele nie były takie prawie idealne jak te najnowsze wariacje koncernu. Bez przykładu trudno sobie to jakoś wyobrazić, a jednak. Przypomnijmy choćby, jeśli oczywiście ktoś nie pamięta, że pierwsze generacje szóstki, a także trójki były znane z tego, że miały poważny problem z korozją. Zaczynało się zazwyczaj niemal niewinnie od tylnych błotników, by potem niemal niezauważenie przejść nawet na podłogę. Awaryjne okazały się być także silniki Diesla, które potrafiły w ekstremalnych przypadkach się nawet zatrzeć. Po czasie okazało się, że była to wada konstrukcyjna, ponieważ do oleju przedostawała się sadza ze spalin. Co ciekawe, jeśli wziąć pod uwagę rodzaj paliwa, to na przykład widać korelację między napędem benzynowym, a bezawaryjnością, co sprawia, że takie auta wydają się niemal niezniszczalne. A przynajmniej ich awaryjność została zminimalizowana do minimalnego minimum. Ponadto okazało się także, że takie silniki świetnie radzą sobie z adaptacją paliwa alternatywnego, czyli LPG. A to ważna zaleta. Zawsze bowiem jest mieć wybór, niż zostać go pozbawionym, a więc kolejny plus do ogródka marki Mazdy.

Dużo lepiej są oceniane przez kierowców samochody, które powstały po 2007 roku. Producent wyeliminował skutecznie tak uciążliwe problemy z rdzą. Poza tym  poprawiono także wadliwe diesle ku niewątpliwej uciesze użytkowników tych czterech kółek.

Całkiem dobrze oceniany jest model Mazdy SUV CX-7. Ma tyle niesamowite osiągi, co tyleż samo imponujący wręcz nieokiełznany apetyt na paliwo. I jeszcze najwidoczniej nie urodził się jeszcze konstruktor, który byłby w stanie to zmienić i zminimalizować wiążące się z tym dla kierowców koszty. A niewątpliwie taki zabieg by się przydał. Nie wiadomo jednak, czy jest technicznie możliwy. Może gdyby był w zasięgu

wykonalności, już dawno życzenie kierowców stałoby się konkretnym rozwiązaniem. Skoro jednak tak się nie stało, to albo nie ma na to środków (lub środki przewyższają korzyści) albo zwyczajnie nie ma takich możliwości technicznych i nic się nie da z tym już zrobić.

Na szczęście dla Klientów Mazdy od czasów, kiedy na rynek wprowadzona została filozofia pod tytułem SkyActiv postawiono na nie tylko obniżeniu masy auta, ale co ważniejsze  zmniejszono także zużycie paliwa. To był strzał w dziesiątkę. Słupki atrakcyjności, jak na zawołanie poszybowały w górę. Trzeba dodać, że na plus japońskiej marki przemawia to, że jej modele są niezwykle dynamiczne, bardzo oszczędne i ciche. Kolejne niekwestionowane zalety, to fakt, że niektóre mają większą pojemność, a także charakteryzują się wysokim wskaźnikiem sprężania.

Reasumując, Mazda jest niemal niezawodnym autem.

 Kupimy Ci Mazdę prosto z salonu!

Nie masz potrzebnej gotówki, żeby kupić sobie wymarzony model Mazdy, a Twój kolega już jeździ najnowszą wersją, przyprawiając Cię o zawrót,a przy okazji i ból głowy? My możemy Ci pomóc. Zawsze możesz wybrać jedną z naszych ofert. Dla tych, którzy cenią sobie swój czas przygotowaliśmy leasing uproszczony. Prościej się nie da, proszę wierzyć. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i wiemy, że nie każdy na perfekcyjną historię kredytową. My nie skreślamy żadnego Klienta tylko dlatego, że raz zdarzyło mu się spóźnić z ratą kredytu. MY NIE DYSKRYMINUJEMY ZE WZGLĘDU NA KŁOPOTY FINANSOWE. Klienci, którzy je mają zawsze mogą się zwrócić do nas. Mamy w swoim pakiecie ofertowym takie rozwiązanie, jak leasing bez BIK. To rozwiązanie jest świetne, gdy potrzebujesz nowego auta w swojej firmie, a nie chcesz być sprawdzany w Biurze Informacji Kredytowej. Tymczasem leasing operacyjny u nas może sprawić, że szybko i bez problemów staniesz się użytkownikiem wymarzonego modelu Mazdy.

Napisz, zadzwoń! Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób dzięki nam już dzisiaj możesz brylować na drodze lśniącym i pachnącym nowością autem koncernu Mazda. Tak niewiele potrzeba byś spełnił swój motoryzacyjny sen o Maździe. Na co czekasz? Szkoda tych chwil spędzonych za kierownicą samochodu, które z pewnością  Mazdą nie jest. Dlaczego masz zadowalać się tym, co masz, skoro możesz mieć znacznie więcej. Więcej o naszej bogatej, jak wyposażenie Mazdy ofercie znajdziesz w zakładce: OFERTA LEASINGU. Nie czekaj, weź samochód w leasingu z nami. Jeździj Mazdą już dzisiaj. Niech sąsiedzi zzielenieją z zazdrości! 

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

jasiu

0

  + Zaplusuj

15/06/2016 02:05

Mazda opinie powinna być pozytywna i taką wystawiam jak najbardziej, samochód mazda jest super wygodny i dobra technologiia wykonania

Wind

0

  + Zaplusuj

29/08/2016 00:40

Wayne was a good friend while we grew up together. He was a fine person and will surely be missed by many. Our prayers go out for H.L., Marsheila and all Wane;’ys family.Dale and Judy Holton — Dale Holton

Carlynda

0

  + Zaplusuj

02/09/2016 22:45

Lot of smarts in that pogtsni!

Kaylea

0

  + Zaplusuj

03/09/2016 06:03

You know what, I'm very much innicled to agree. http://dpsmwu.com [url=http://rlwvyqs.com]rlwvyqs[/url] [link=http://fhfumk.com]fhfumk[/link]

Jahlin

0

  + Zaplusuj

04/09/2016 13:57

Haaahhha. I'm not too bright today. Great post!

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka