Profil Google+

Honda- zwróć uwagę przy zakupie na te kwestie

Ilustracja do artykułu

Honda- zwróć uwagę przy zakupie na te kwestie

Honda-możesz ją mieć z leasingiem u nas!

Honda, jak pewnie większość użytkowników czterech kółek wie, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek japońskiego przemysłu motoryzacyjnego. Międzynarodowy potentat produkuje samochody osobowe głównie, a także motocykle, skutery. Poza tym w ofercie tego giganta można znaleźć także samoloty i silniki. Co warto podkreślić, Honda jest liderem światowym jeśli chodzi o liczbę wyprodukowanych silników. Rocznie szacunkowo podaje się, że koncern ten jest w stanie wypuścić na rynek ponad 25 milionów silników, co samo w sobie jest imponujące. Nie bez powodu koncern Hondy należy do tzw. dużej czwórki. Chodzi oczywiście o marki japońskie największe na świecie. 

Honda ma swoje fabryki w ponad 30 krajach na całym świecie. Koncern Honda wziął swoją nazwę od założyciela, którym jest Soichiro Honda. Ten pasjonat samochodów już w wieku 15 lat zostawił swoją rodzinę i udał się na przyuczenie do warsztatu samochodowego. Swoją pierwszą firmę założył już w 1927.  Potem zakładał kolejne, zajmował się jednak wciąż motoryzacyjnymi tematami, zupełnie jakby tylko do tego był stworzony. Już w 1953 roku firma Honda wprowadziła na rynek pierwszy swój samochód- Hondę T360.

Honda- drugi wybór Polaków w rankingu niezawodności

Ponad 30 tys. polskich kierowców w jedynym takim teście niezawodności miało się wypowiedzieć, jak ocenia swoje auta. Ponad 90% respondentów wskazało właśnie na japońskiego giganta motoryzacyjnego, jakim jest niewątpliwie Honda. Dokładnie 90,2 % kierowców wskazało tę markę. Fachowcy mówią jasno, że ta marka to premium wśród aut. Honda to premium, a dlaczego?

Hondy plusy

Jeśli uznać, że samochód premium to taki, który dużo kosztuje, ale adekwatnie do niej jest niezawodny, to Honda idealnie spełnia te kryteria. To samochód dla tych, którzy chcą za luksus i bezawaryjność płacić często duże pieniądze. Jednak Klient, który decyduje się na ten samochód jest wymagający i nie ma się co dziwić, ma do tego prawo. Co ważne dla kierowców, Honda do tej pory nie miała żadnej większej wady produkcyjnej. To ma gigantyczne znaczenie dla osób, które chcą mieć gwarancję jakości. To daje właśnie Honda. Klient może spać spokojnie. Pieniądze zainwestowane w takie auto to dobra inwestycja na lata. A wiadomo, że samochód kupuje się z myślą, że będzie służył bez większego nakładu na naprawy przez lata, najlepiej długie.

Małe minusy auta Hondy

Oczywiście wielkich wpadek konstrukcyjnych nie ma na koncie Honda żadnych, ale mniejsze, czy nawet malutkie były. Do tych najbardziej zapamiętanych należy, na przykład: wadliwa pompa sprzęgła w Civicu. Nie ma co ukrywać, że kierowcy też czasem narzekają na to, że na myjni typu szczotkowego można łatwo uszkodzić lakier swojego ukochanego autka. Były też pretensje o to, że głośniki trzeszczą, ale do wielkich usterek tego zaliczyć nie można. Można za to śmiało powiedzieć, że ponad 90% zadowolonych kierowców marki Honda jest proporcjonalne do faktycznej jakości produktów tego koncernu.

Jest jeden problem, z którym należy się zmierzyć wybierając Hondę. Niestety na ten problem nie ma żadnego wpływu producent. Chodzi o to, że tę markę upodobali sobie złodzieje. Oni doskonale wiedzą, które samochody opłaca się kraść, no i znają gusta kierowców. Wiedzą doskonale, że wszelkie rankingi należą bezapelacyjnie do japońskich marek, w tym do Hondy i Mazdy. To warto wziąć pod uwagę, szczególnie jeśli mieszka się w stolicy. Nasze nowe autko może bowiem szybko wpaść w oko złodziejom, co sprawi, że długo się nie nacieszymy naszym nowym, lśniącym samochodem. Za to możemy zrobić niezły prezent komuś, kto woli kraść, niż uczciwie pracować, a chyba nie o to nam chodzi. W tej sytuacji, jeśli już mieszkamy w Warszawie warto, zdecydowanie warto zainwestować w ubezpieczenie autocasco i lepsze, często niestandardowe antykradzieżowe zabezpieczenia, bez których raczej trudno będzie zachować nowe auto tylko do swojego użytku. Z pewnością warto mieć to na uwadze.

Honda-możesz ją mieć z leasingiem u nas!

Jeśli ktoś już z uporem maniaka powtarza, że chce mieć auto tej marki, to nie musi wydawać ciężko zarobionych pieniędzy w jednorazowej transakcji. Może skorzystać z naszej szerokiej oferty. Można bowiem zapłacić za takie nowe auto, np. pożyczką z leasingiem. Jeśli masz kłopoty z płatnościami albo zadłużeniem, to możesz wybrać bardzo popularny leasing bez BIK. Jest też leasing uproszczony, dla tych którzy nie lubią ogromu formalności. Nasza oferta jest tak szeroka
i tak skonstruowana, że nawet najbardziej wymagający Klient wyjdzie od nas zadowolony. Dajemy doskonałe warunki umowy. Mamy idealnie dopasowane rozwiązania do potrzeb każdego Klienta. Nie odsyłamy nikogo z przysłowiowym "kwitkiem". Dlatego, że posiadamy oferty zarówno dla osób prywatnych, jak i wielkich firm. Dla każdego mamy za to w prezencie uproszczone procedury formalne.

Jak chcesz zdobyć samochód Hondy? Wybór pozostawiamy w Twojej gestii. Od Ciebie zależy, jaką formę wybierzesz, a jest w czym wybierać. Chcesz zdobyć wymarzone auto biorąc pożyczkę z leasingiem? A może wolisz umowę leasing bez BIK? Jesteś minimalistą i nienawidzisz zbędnych formalności? Dla Ciebie idealna oferta to leasing uproszczony. Mamy też w ofercie leasing operacyjny.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej klikając w zakładkę: OFERTA LEASINGU. Nie trać czasu! Spełniaj z nami swoje motoryzacyjne marzenia!

Komentarze użytkowników

jasiu

0

  + Zaplusuj

15/06/2016 02:06

Honda opinie samochodu hondy jest pozytywna i miesci się w realiach kieszeni każdego polaka

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka