Profil Google+

Darmowy poradnik- marka Subaru bez tajemnic

Ilustracja do artykułu

Darmowy poradnik- marka Subaru bez tajemnic

Każdy szanujący się znawca tematyki samochodowej wie, że Subaru to japońska marka produkująca samochody osobowe. Co ważne, niemal w 17 % należy do koncernu Toyota Motor Corporation. Koncern założony został w 1953 roku. Słowo "subaru" oznacza w języku japońskim "plejady". Można je zobaczyć w logo tej firmy.

Subaru na miejscu 5. w rankingu niezawodności Polaków!

Poza podium, ale miejsce 5 w przypadku Subaru nie jest złą lokatą. W pierwszym polskim rankingu kierowców Subaru znalazło się na tej wysokiej pozycji pewnie dlatego, że markę tą wybierają głównie jej fani, którzy doskonale wiedzą o plusach, jak i jej ograniczeniach. I być może ta znajomość dobra tej marki sprawia, że jeśli już ktoś się na nią zdecyduje nie ma rozczarowania, bo kierowca doskonale wie na co się zdecydował.

Subaru i jego plusy

Marka ta może się pochwalić oryginalnymi rozwiązaniami technicznymi, takimi jak: napęd na cztery koła, czy chociażby silniki bokser. Użytkownicy tej marki cenią ponad wszystko niezawodność swojego auta. Nie bez znaczenia także są takie parametry auta, jak osiągi, jak i świetny napęd. Przy takich zaletach kierowcy, którzy decydują się na zakup modelu tej marki pogodzili się z niebagatelną ceną tego auta, jak i niemałymi kosztami jego serwisowania.

Prawda o minusach auta koncernu Subaru

Zarzutem pierwszym wobec marki Subaru z pewnością jest mało efektownie wykończone wnętrze. I to zauważy bez problemu każda osoba, która nie musi się znowu tak bardzo znać na urządzaniu wnętrz. Wyposażenie przeciętne- to zarzut formułowany zazwyczaj w drugiej kolejności. Można jednak to wyjaśnić. W Stanach Zjednoczonych jest to dość niedroga marka, gdy tymczasem w Europie jest to półka jedna z najwyższych. Pewnie stąd rozbieżność. Zarzut numer trzy-to zdecydowanie  nieudana wersja diesla 2.0 i zazwyczaj w takim wydaniu kierowca użytkujący taki model musiał się liczyć z poważniejszą awarią przeciętnie po przekroczeniu 100 tys. km. To silnik. Sprzęgło tymczasem, które do tanich nie należy ulegało awarii dużo wcześniej niż silnik. Na markę Subaru oddało swój głos aż 86,5 % kierowców, a pozycja 5 w rankingu niezawodności to sukces.

Subaru -podpowiemy co zrobić, byś nim jeździł

Marzy Ci się od dłuższego czasu Subaru Forester? Może i jest to model delikatnie surowy, ale za maksymalnie funkcjonalny. A może wpadł Ci w oko Subaru Legacy  kombi ( byle nie z dieslem)? Nie stać Cię, aby wydać jednorazowo tak dużą gotówkę potrzebną do zakupu tego auta? Nic prostszego. My Ci kupimy wybrany przez Ciebie model. Ty musisz zrobić tylko dwie rzeczy. Po pierwsze musisz wybrać model Subaru, a po drugie musisz wybrać sposób, w jaki mamy Ci go kupić. Możliwości jest kilka-Tobie pozostawiamy wybór. Możesz przeczytać w naszej zakładce: OFERTA LEASINGU więcej o naszej szerokiej ofercie.Na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Z nami możesz wziąć leasing bez BIK (ta forma jest dedykowana dla osób, które mają problemy z płynnością finansową i znajdują się w Biurze Informacji Kredytowej). W naszym pakiecie leasingowym jest też leasing uproszczony, który skierowany jest do osób, które nienawidzą zbędnych formalności. Jest także leasing operacyjny, z którego i TY możesz skorzystać. Przeczytaj naszą ofertę, zadzwoń i dopytaj o szczegóły naszego agenta, podpisz z nami umowę i ciesz się nowym autem! TO PROSTE! Nie zmarnuj takiej okazji.

Komentarze użytkowników

jasiu

0

  + Zaplusuj

11/06/2016 22:48

Subaru opinie powinny być zawsze pozytywne, super fura dla super faceta

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka