Profil Google+

Chevrolet, co musisz o nim wiedzieć

Ilustracja do artykułu

Chevrolet, co musisz o nim wiedzieć

Generalnie Chevrolet należy do koncernu General Motors i jest to typowo amerykańska marka samochodów. Osobowych, co warto dodać. Samochody tego giganta motoryzacyjnego można kupić już w ponad 140 krajach na świecie. Z różnych badań wynika, że jest to czwarta najczęściej kupowana marka samochodów. Założycielem firmy w 1911 roku był Louis Chevrolet. Co ważne, Louis pochodził ze Szwajcarii i był nie dość, że mechanikiem samochodowym, to także brał czynny udział w wyścigach jako kierowca wyścigowy. Można więc uznać, że samochody to była jego pasja, którą z sukcesem sprzedaje ta marka do dzisiaj. Spółka szybko nawiązała współpracę z General Motors. I tak pozostało do dnia dzisiejszego.

Chevrolet marka, która zaniedbuje europejski rynek

Zaledwie 22. miejsce  w rankingu polskich kierowców jeśli chodzi o niezawodność, czyli najbardziej pożądaną cechę samochodu. To niezbyt wysokie miejsce marka Chevrolet zawdzięcza temu, że tylko niemal 62 % badanych wskazało ją jako bezawaryjną. Dokładnie 61,9 % ankietowanych wskazało Chevroleta jako najmniej zawodną markę samochodową.

Plusy i minusy Chevroleta

Ideą tego koncernu było stworzenie auta niedrogiego, ale jakościowo dobrego. I o ile wziąć pod uwagę cenę samochodów tego koncernu to się udało, gorzej jeśli chodzi o jakość produktów. Z tym bywa jak na karuzeli- dosłownie różnie. Raz trafia się model mniej awaryjny, a raz taki, że narzekania jego właściciela są na porządku dziennym. Chevrolet często pod wieloma względami wypada znacznie gorzej, niż jego krewniak Opel.

Może i nie słychać co chwila o jakichś większych wpadkach konstrukcyjnych, ale okazuje się, że drobiazgi także mogą zatruć kierowcom życie. A im więcej tych mniejszych wad, tym dla auta zdecydowanie gorzej. I tak właśnie jest w przypadku Chevroleta. Jego słabym punktem, a właściwie punktami są drobiazgi. A taka kumulacja może wpłynąć negatywnie na każdy produkt. Aż dziwne, że producent nic z tym nie próbuje zrobić. Konkretniej? A proszę bardzo. Donoszę uprzejmie, że na przykład zbyt szybko zużywa się siłownik sprzęgła. Poza tym nie działa jak należy także zamek tylnej klapy. Wiele do życzenia zostawia także funkcjonowanie i awaryjność klimatyzacji, co jest uciążliwe dla kierowców. Pewnie właśnie te małe niby usterki zapracowały na dość niską klasyfikację marki w rankingu niezawodności. Ta marka niezawodna bowiem nie jest. Chyba, że komuś nie przeszkadzają te małe wpadki producenckie i ma anielską cierpliwość.

Chevrolet- z nami możesz mieć to auto!

Masz dość swojego używanego, starego samochodu, w który musisz nieustannie inwestować? Znowu wydałeś kilkaset złotych na naprawę? W Twojej firmie przydałby się nowy samochód? Nic prostszego. Mamy dla  Ciebie szeroką ofertę, w której na pewno znajdziesz tą, która idealnie będzie pasowała akurat do Twoich potrzeb. Sprawdź i przekonaj się. To prostsze niż myślisz.

Możemy kupić Ci auto do firmy. Sam wybierzesz markę i model, którego potrzebujesz. Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze, które z pewnością przydadzą się w Twojej firmie. Zamiast wydawać kilkadziesiąt tysięcy weźmiesz u nas samochód osobowy lub ciężarowy w leasingu bez BIK. To rozwiązanie proponujemy osobom, które mają problemy z płatnościami na czas. Ustalimy raty do spłaty i będziesz mógł jeździć nowiutkim samochodem. Z pewnością taka inwestycja wpłynie nie tylko na wizerunek Twojej firmy, ale także na jej dochody. Sam wiesz, jak sprawny samochód jest ważny, gdy prowadzi się firmę. Jeśli nie interesuje Cię leasing bez BIK, to mamy także leasing uproszczony. Ta oferta zdecydowanie zadowoli osoby, które nie lubią tych wszystkich formalności związanych z przygotowaniem, a potem podpisaniem umowy leasingowej. A może leasing operacyjny? Wybierz którąś z ofert, a potem skontaktuj się z nami. Z nami szybko i bez zbędnych formalności kupisz sobie nowy samochód. Nasi agenci chętnie podpowiedzą ofertę, która zadowoli najbardziej wybrednych Klientów. Jeśli tylko masz ochotę zapoznaj się z naszą ofertą, którą znajdziesz w zakładce: OFERTA LEASINGU.

Nie zwlekaj, zmień z nami swój samochód na lepszy. Jeśli nie skorzystasz z naszej oferty, popełnisz straszny grzech! Grzech zaniechania! NIE GRZESZ- WEŹ U NAS SAMOCHÓD W LEASINGU!

Komentarze użytkowników

jasiu

0

  + Zaplusuj

15/06/2016 02:02

Chevrolet opinie jak najbardziej musza być dla tego samochodu pozytywne. jest dobrze wykonany i swietnie się jeździ

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka