Profil Google+

Audi- najlepsza europejska marka

Ilustracja do artykułu

Audi, co zrobić, by Cię było na nie stać!

W tym roku powstał polski ranking niezawodności. Bodajże jedyny taki ranking w naszym kraju, w którym polscy kierowcy wystawiają ocenę swoim autom. Dzięki opinii ponad 30 tysięcy kierowców powstała lista najmniej zawodnych aut, które śmigają po polskich drogach. Na 6.miejscu znalazło się Audi.

Kilka słów o marce Audi...

 

Ta niemiecka marka współtworzy rynek motoryzacyjny od początku jego istnienia. Pionierem w tej branży był August Horch, jeden z pierwszych na świecie inżynierów, który miał niebagatelny wpływ na rozwój motoryzacji na świecie. Znakiem rozpoznawczym tej marki są cztery pierścienie. To taki symbol połączenia w 1932 roku czterech niezależnych dotychczas producentów. A było to Audi, DKW, Horch i Wanderer. To właśnie ci producenci stanowią bazę dzisiejszej marki AUDI AG. Nie można w tym miejscu zapomnieć, że Audi to jedna z najstarszych marek samochodowych na świecie, a początki jej działalności przypadają na początek XX wieku. Pierwszy bowiem automobil ukończony został w 1901 roku. Jak łatwo policzyć, to oznacza, że marka ta funkcjonuje już od 115 lat! Nie da się ukryć, że jest się czym chwalić. W ogóle, chyba na każdym robi wrażenie firma, która z sukcesami i z różnymi problemami po drodze funkcjonuje ponad 100 lat. To samo w sobie jest już wyczynem, nie wspominając już o tym, że trzeba przyznać, że większość z przedsięwzięć motoryzacyjnych tej firmy to sukces goniący sukces, a takim natłokiem sukcesów z pewnością nie każda firma może się pochwalić.

Audi na pozycji nr 6 w polskim rankingu niezawodności

Już w 2015 roku okazało się, że potencjalny Klient częściej wyszukiwał model Audi niż Volkswagena. Co więcej, zdarza się coraz częściej tak, że kierowcy, którzy z różnych przyczyn przestali jeździć Volkswagenem najczęściej potem przesiadają się do modeli proponowanych przez markę Audi. Na pewno warto zaznaczyć, że kierowcy jeżdżący modelami Audi wykazują większy poziom zadowolenia niż użytkownicy Volkswagena. Dlaczego tak się dzieje? Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że może i obie te marki korzystają z bardzo podobnych rozwiązań technicznych, ale Audi robi to zwyczajnie lepiej. Poza tym, nie ukrywajmy, że to właśnie samochody koncernu Audi mają bogatsze, luksusowe wyposażenie, którego już wyroby Volkswagena nie mają. Siłą Audi jest też to, że mają całkiem skuteczne zabezpieczenia antykorozyjne. Warto też wspomnieć o wysokim komforcie jazdy, który Klient tej marki bardzo sobie ceni i o prestiżu. Marka ta bowiem cieszy się dobrą sławą, a w obiegowej opinii zwykłego zjadacza chleba marka ta funkcjonuje jako auto dla bogaczy. I coś w tym jest.  To rzeczywiście prawda, że samochody wyjeżdżające z logo Audi do tanich nie należą, eufemistycznie rzecz ujmując. Gdybyśmy mieli to napisać wprost- są bardzo drogie. Tylko jednak podczas zakupu. W porównaniu bowiem z kosztami zakupu auta-koszty serwisowania nie są aż takie duże. Można nawet powiedzieć, że są znośne. Wynika to głównie z tego, że części potrzebne do serwisowania są łatwo dostępne z racji ogromnej popularności tejże marki. Najpoważniejsze awarie produktów tego koncernu związane są z silnikami, ale tylko w niektórych ich partiach.  Stąd Audi na 6. miejscu polskiego rankingu niezawodności i aż 81,5 % zadowolonych kierowców, którzy korzystają na co dzień z tych aut.

Audi, dzięki nam w zasięgu Twojego portfela!

Nie masz potrzebnej gotówki, żeby kupić sobie wymarzony model Audi, a Twój kolega już jeździ najnowszą wersją, przyprawiając Cię o zawrót,a przy okazji i ból głowy? My możemy Ci pomóc. Zawsze możesz wybrać jedną z naszych ofert. Dla tych, którzy cenią sobie swój czas przygotowaliśmy leasing uproszczony. Prościej się nie da, proszę wierzyć. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i wiemy, że nie każdy na perfekcyjną historię kredytową. My nie skreślamy żadnego Klienta tylko dlatego, że raz zdarzyło mu się spóźnić z ratą kredytu. MY NIE DYSKRYMINUJEMY ZE WZGLĘDU NA KŁOPOTY FINANSOWE. Klienci, którzy je mają zawsze mogą się zwrócić do nas. Mamy w swoim pakiecie ofertowym takie rozwiązanie, jak leasing bez BIK. To rozwiązanie jest świetne, gdy potrzebujesz nowego auta w swojej firmie, a nie chcesz być sprawdzany w Biurze Informacji Kredytowej. Tymczasem leasing operacyjny u nas może sprawić, że szybko i bez problemów staniesz się użytkownikiem wymarzonego modelu Audi.

Napisz, zadzwoń! Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób dzięki nam już dzisiaj możesz brylować na drodze lśniącym i pachnącym nowością autem koncernu Audi. Tak niewiele potrzeba byś spełnił swój motoryzacyjny sen o Audi. Na co czekasz? Szkoda tych chwil spędzonych za kierownicą samochodu, które z pewnością  Audicą nie jest. Dlaczego masz zadowalać się tym, co masz, skoro możesz mieć znacznie więcej. Więcej o naszej bogatej, jak wyposażenie Audi ofercie znajdziesz w zakładce: OFERTA LEASINGU. Nie czekaj, weź samochód w leasingu z nami. Jeździj Audicą już dzisiaj. Niech sąsiedzi zzielenieją z zazdrości! 

Komentarze użytkowników

jasiu

0

  + Zaplusuj

11/06/2016 22:38

Audi opinie są bardzo pozytwyne jeśli chodzi o mnie. Dobrze wspominam jazdę tym samochodem

Tworzysz komentarz

captcha
Banner UE Innowacyjna Gospodarka